Вже традиційно багато років поспіль працівників фіскальної служби Вінниччини із новорічно-різдвяними святами вітають та посівають зерном вихованці дитячого будинку „Малятко”.

Тож і цього року на Маланки фойє ГУ ДФС у Вінницькій області наповнилось дитячими голосами та сміхом.

Ми несем щедрівочку у будиночки,
Сіємвієм житечко із торбиночки.
Сієм–вієм зернята–зоренята,
Хай добром проміниться ваша хата!
Як наша торбиночка порожніє,
То навколо радістю світ повніє
”, – защедрувала малеча.

Дзвінкі колядки, щедрівки з побажаннями щастя та здоров’я, радості та достатку, злагоди та добра звучали одні за другими. Особливо хвилююче та радісно з уст маленьких щедрувальників лунали побажання миру і щасливої долі для України.

Маленькі щедрівники з дитячого будинку "Малятко" защедрували у вінницьких фіскалів

Вдячні господарі не забарилися зі подарунками. Очільник фіскальної служби Вінниччини Руслан Осмоловський обдарував кожного маленького артиста іграшками, солодощами та книжечками. А решта присутніх керівників і працівників фіскальної служби області та Вінницької митниці щедро наповнили святкову корзинку та чарівну скриньку цукерками та грошима.

Маленькі щедрівники з дитячого будинку "Малятко" защедрували у вінницьких фіскалів

Руслан Осмоловський подякував за усі слова, які наповнили серця присутніх добром та вірою у світле майбутнє. Він ще раз нагадав про важливість, у цей непростий час, фінансової, матеріальної та моральної допомоги і підтримки таких діток. Побажав щедрівникам здоров’я, щастя, веселого та радісного дитинства, і найголовніше – сімейного затишку та родинного тепла, котре цим дітлахам вкрай необхідне.

Маленькі щедрівники з дитячого будинку "Малятко" защедрували у вінницьких фіскалів

Нагадаємо, православні християни 13 січня відзначають свято Маланки або Щедрий вечір. У храмах відбуваються урочисті Богослужіння на закінчення Старого року, щоб подякувати Богу за отримані блага і попросити нових на рік наступний. 

Маленькі щедрівники з дитячого будинку "Малятко" защедрували у вінницьких фіскалівПереглядів: 3203
Поширень: 0