В онкогематологічному відділенні Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні відбувся захід, присвячений святкуванню Щедрого вечора. До діток завітали представники ГО «Інститут Соціального Розвитку» та відомий український гурт «Очеретяний кіт». Союз українок США передав малюкам телевізор, щоб вони мали можливість дивитись улюблені мультики в ігоровій кімнаті.

Завідувач відділення Олександр Калінчук розповів, що в лікарні часто проводяться заходи, які сприяють одужанню пацієнтів завдяки моральній підтримці.

- На сьогодні відділення постійно завантажeнe стовідсотково. Наразі тут перебуває 42 пацієнти. Важливо, щоб мeдична і етична сторони поєднувались для лікування дітей. Вони нe мають бути відмежованими від соціуму, - прокоментував Олександр Олександрович.

У Вінниці защедрували для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення

У Вінниці защедрували для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення

В онкогематології Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні перебувають діти від 1 місяця до 18 років. В кожного особлива історія, різний стан, але кожен не втрачає надію на одужання. Заввідділення зауважив, що часом батьки відмовляються від лікування в Україні і шукають кошти на реабілітацію за кордоном, але втрачають багато цінного часу. Наразі держава практично 100% забезпечує наших пацієнтів необхідними медикаментами.

У Вінниці защедрували для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення

Дітки та батьки були неймовірно задоволені від проведеного заходу. Маленькі пацієнти по можливості підспівували та танцювали під мелодії «Очеретяного кота». Прийшли навіть малюки з крапельницями та ті, хто проходять хіміотерапію. Організатор заходу Людмила Марунчак зазначила, що вони вже не вперше проводять подібні свята і будуть продовжувати радувати юних пацієнтів.

У Вінниці защедрували для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділенняПереглядів: 5570
Поширень: 0