Суттєво збільшити комунальні рахунки вінничанам можуть сусіди. Про це повідомляють у матеріалі  журналісти «20 хвилин».  Як виявилося, коли  мешканці багатоквартирного будинку  розраховуються за показниками загального лічильника, то є ризик оплати за невраховану площу. Такі ситуації можуть виникнути, коли хтось з сусідів утеплив балкон та поставив там радіатор, або ж коли у дворі добудували магазин чи кафе та незаконно врізалися в систему опалення.

Якщо ви підозрюєте, що опалюєте чужі квадратні метри, варто звернутися до інспекторної служби. Для цього необхідно отримати згоду усіх жильців, а згодом кожне приміщення переміряють та перерахують платіжки.

Також варто пам’ятати, що не утеплені стіни віддають близько 5 градусів на вулицю. Слід перевірити цілісність вікон у під’їзді та ізольованість труб, які подають тепло. Допомогти зберегти тепло в будинку та зекономити кошти можна завдяки державним програмам для об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. Детальніше, у відеосюжеті: Переглядів: 3094
Поширень: 0