Враховуючи підвищення температури зовнішнього повітря, виконком міської ради 30 березня схвалив рішення про завершення опалювального сезону 2016-2017 років. Подача тепла у будинки та установи, які підключені до централізованого опалення, припиняється 31 березня. Дитячі заклади, лікарні, заклади соціального захисту будуть відключатись від теплопостачання відповідно до заявок їх керівників.

Відповідно до чинного законодавства, якщо середньодобова температура триматиметься на рівні восьми градусів тепла упродовж трьох діб, то це є підставою для завершення опалювального сезону. За прогнозами синоптиків протягом наступного тижня на вінничан чекає потепління, середньодобова температура складатиме від 10oС, тому з 31 березня у місті розпочнеться відключення центрального теплопостачання.

Нарахування населенню за спожиту теплову енергію за березень буде здійснюватися відповідно до обсягів фактично наданих послуг.

Субсидіями за цей період скористалися понад 75 тисяч домогосподарств Вінниці (майже 57% від загальної кількості). ​Переглядів: 2649
Поширень: 0