31 березня працівники СМЕД ОДР розпочали поновлювати дорожню розмітку у місті. Наразі пішохідні переходи, стоп-лінії та деякі інші види розмітки вже нанесено по вулиці Соборній. Почато роботи по вулицях Чорновола, І. Богуна, площі Героїв Майдану. Пізніше дорожню розмітку поновлюватимуть й на інших вулицях міста. Це робиться для впорядкування та підвищення безпеки руху як для водіїв, так і для пішоходів.

Щороку навесні комунальні служби розпочинають поточний ремонт доріг, фарбують придорожні турнікети, опори дорожніх знаків, світлофорів тощо. Як тільки дозволяє погода, КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» починає поновлювати дорожню розмітку, в тому числі на нерегульованих пішохідних переходах, зупинках громадського транспорту тощо.

У Вінниці комунальні служби оновлюють розмітку по вул.Чорновола, Богуна та на площі Героїв Майдану

Як зазначив директор КП «СМЕД ОДР» Іван Юрченко, на найбільш завантажених вулицях робітники намагаються проводити роботи у вихідні дні або позаробочі години, щоб не створювати незручностей для водіїв. Працюють насамперед там, де вже проведено ремонт дорожнього покриття. «Цієї неділі, коли рух не такий активний, нанесли розмітку по вулиці Соборній. Розпочали працювати по вулицях Чорновола, І. Богуна, площі Героїв Майдану, Хмельницьке шосе, вул. Пирогова», – каже Іван Юрченко.

В цьому році у Вінниці планується оновити близько 200 кілометрів поздовжньої розмітки та 18 тисяч м2 поперечної.Переглядів: 2359
Поширень: 0