ГО «ВО Розвиток. Розвиток» на чолі з Іриною Борзовою розпочинає цікавий інтерактивний проект -"Благодійний аукціон побачень".  Для кожного буде прекрасна можливість для нових знайомств аби знайти друга, а, можливо, й свою другу половинку, та головне - ДОПОМОГТИ ВИЛІКУВАТИ СЕМИРІЧНУ МАРИНКУ МЕЛЬНИК! 

Якщо бажаєте взяти участь в аукціоні, то потібно: просто завантажити  власне фото у альбомі та залишити трошки інформації про себе. Бажаєте піти на побачення - обирайте хлопця чи дівчину та зробіть благодійний внесок. А організатори зроблять все, щоб перша зустріч була цікавою, комфортною та затишною. До речі, для кожної пари учасників  маленька Марина Мельник готує власний подарунок.

Аби зібрати кошти на лікування 7-річної Маринки Мельник, у Вінниці влаштовують "Благодійний аукціон побачень"

УМОВИ ДЛЯ УЧАСТІ: 

1.БАЖАЄШ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У АУКЦІОНІ?

  • Завантаж у спільноті ВК  своє одне фото до відповідного альбому (альбом «Хлопці» альбом «Дівчата»). 
  • В описі до фотографії необхідно залишити інформацію про себе: ім`я, вік та хобі.

2.БАЖАЄШ ПІТИ НА ПОБАЧЕННЯ?

  • Обирай хлопця або дівчину у альбомах: альбом «Хлопці», альбом «Дівчата»
  • У коментарях до відповідного фото напиши суму ставки (мінімальна ставка 20грн., мінімальне підвищення ставки 20грн.)
  • Переможцем стає саме та людина, ставка якої була найвищою.

Аукціон завершується щочетверга о 17:00. Зустрітися з другою половинкою можна в п’ятницю о 18:00 в ресторані «Таверна»( вул. Соборна 101) 

Перерахувати свою ставку за побачення можна на картку Приват Банку 5168 7426 0047 4286 або віддати у благодійну скриньку у день побачення.

Аби зібрати кошти на лікування 7-річної Маринки Мельник, у Вінниці влаштовують "Благодійний аукціон побачень"

P.S. Марина Мельник, яка сьогодні має тяжку хворобу та дуже потребує нашої з вами підтримки! З етичної точки зору діагноз Маринки Мельник ми не розголошуємо. Хвороба важка, але головне, в зв’язку з віком, - виліковна. Необхідна сума для лікування - 120 тисяч гривень. Всю інформацію щодо діагнозу та стану дитини ви можете отримати у мами Марини - Оксани Мельник !!! До речі, мама Марини — Оксана Мельник (Oksana Melnik), є активною волонтеркою, небайдужою жінкою, яка вже довгі роки дбає та допомагає дітям сиротам.

Друзі, просимо вашої підтримки, допоможемо маленькій Маринці одужати!!!! Просимо всіх небайдужих людей допомогти зібрати потрібну суму на лікування Марини. Реквізити мами Маринки: карта Приват Банку - 5168 7426 0047 4286 (Мельник Оксана Григорівна) тел. ‎093-91-87-046Переглядів: 2852
Поширень: 0