У вінницькому Центральному парку щонайменше п'ять атракціонів можуть бути небезпечними для відвідачів і потребують заміни. Про це із посиланням на прес-службу Держслужби з питань праці у Вінницькій області повідомляє Depo.Вінниця.

Проблему застарілих атракціонів обговорили на засіданні колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, де відзначили, що низка атракціонів уже відпрацювала граничний термін експлуатації, встановлений заводом-виготовлювачем і подальша експлуатація може бути небезпечною. До переліку таких потрапляють атракціони "Вихор", "Сюрприз", "Орбіта-420", "Круговий огляд-М" та "Російська карусель".

Завод-виготовлювач капітальні ремонти атракціонам з таким терміном експлуатації не проводить. Отже, керівництву МКП "Вінницязеленбуд" рекомендовано вирішити питання щодо заміни зазначених атракціонів, заначає прес-служба управління.

Також, має місце експлуатації на території парку атракціонів (дитяча залізниця "Слоники", карусель "Манеж", дитячий атракціон "Міраж"), яким випробування фахівцями ДП Вінницькй ЕТЦ не проводилось та відсутня інформація про можливість їх експлуатації.Переглядів: 3180
Поширень: 0