1 червня 2017 року на території Тяжилівського озера (біля АС східна), прошов дитячий фестиваль KidsFest!

Ініціаторами даного заходу стали депутат Вінницької міської ради Роман Андронійчук, та громадська організація “Вінницька Європейська Стратегія”. Для малечі було організовано шоу аніматорів та фейст арт. Це мало не вперше на території Тяжилова було організоване таке дитяче свято, тому охочих долучитись до нього дітлахів було багато!

На березі Тяжилівського озера діти вчились рятувати життя, розважались із Фіксиками та катались в поліцейських авто

Мені надзвичайно приємно, що у нас на мікрорайоні запроваджуються нові традиції святкування. Раніше переважна кількість заходів була зосереджена в центрі міста, а ми хочемо показати що і у нас в можна зробити не гірше, а подекуди і краще свято, яке стане дійсно теплим та родинним. Ми по - троху бачимо як змінюється наш мікрорайон, які роботи тут відбуваються і мені дуже хочеться бачити підтримку цих змін від громади, він вас та звісно від наших найменших мешканців, які мають любити свій місто та дбати про його престиж та благоустрій. В цей День звісно хочу побажати діткам бути здоровими, щасливими, розумними та змогти по-справжньому насолодитись дитинством, тією безтурботною порою, коли життя тішить та дарує посмішки кожного дня. Ну і звісно нам всім бажаю мирного неба над головами та не втратити ту “дитину”, яка живе всередині кожного з нас, яка бешкетує та щиро радіє життю.” - зазначив депутат по округу Роман Андронійчук.

На березі Тяжилівського озера діти вчились рятувати життя, розважались із Фіксиками та катались в поліцейських авто

Окрім того на дітей чекали ще представники патрульної поліції, які розповіли дітям про правила безпечної поведінки, показали що знаходиться в середині патрульної машини та покатали усіх охочих у салоні машини з сиреною. Інструктор від Товариства Червоного Хреста України, Юрій Марценюк, розповідав дітям про першу медичну допомогу, та про правила поводження на воді для дітей та батьків. Окрім того був проведений майстер клас з непрямого масажу серця на спеціальному манекені, які дітлахи хором назвали “Жоріком”, а також як правильно робити штучне дихання і коли його можна застосовувати.

На березі Тяжилівського озера діти вчились рятувати життя, розважались із Фіксиками та катались в поліцейських авто

Справжньою родзинкою свята стали Фіксики, які проводили з малечею різні конкурси та забави. Не меньш яскравим був і смайлик! Якого діти з радістю обіймали, фотографували та просто танцювали! Також кожен бажаючий отримав малюнок на обличчі чи руці, малювати і котиків і песиків, хлопцям же приглянулись скорпіони та павуки. Загалом свято вийшло дуже гучним та веселим! Дякуємо усім хто долучився до фестивалю KidsFest! До зустрічі!

На березі Тяжилівського озера діти вчились рятувати життя, розважались із Фіксиками та катались в поліцейських автоПереглядів: 2678
Поширень: 0