Навчання автокермуванню організують у рамках програми “Кроки до самостійного життя”. Одна із вінницьких автошкіл вже переобладнала своє навчальне авто для зручності осіб з інвалідністю.

Загалом проект розрахований на навчання 15 майбутніх водіїв. Перша п’ятірка охочих вже сформована та розпочне навчання 15 липня, а інші групи навчатимуть у вересні-жовтні 2017 року. Кожен курс триваєтиме 2,5 місяці. Навчитися автокермуванню та отримати водіське посвідчення зможуть мешканці Вінниці та області з порушенням опорно-рухового апарату, які пересуваються на візку.

У Вінниці людей з інвалідністю безкоштовно навчатимуть водінню автомобіля

Для навчання автокермування “Автоучкомбінат” вже перобладнав автомобіль Mazda 3.

У Вінниці людей з інвалідністю безкоштовно навчатимуть водінню автомобіля

"У нас частково сформовані наступні групи, але у нас є резервні місця, адже ми розуміємо, що є випадки, коли люди дійсно гостро потребують такого навчання, – розповідає головний спеціаліст відділу соціального обслуговування та інтеграції осіб з інвалідністю Богдана Данчак. – А так з 2018 року будь-яка особа з інвалідністю зможе за власний кошт навчатися автокермуванню в “Автоучкомбінаті”. Ми б залюбки навчили всіх бажаючих, але проект має обмежене фінансування. Наразі навчання та отримання водійського посвідчення в “Автоучкомбінаті” коштуватиме 7,5 тисяч гривень, які повністю покриваються проектом. Ось тільки особа має самостійно зробити та надати медичну довідку про дозвіл керування транспортом, яка коштує близько 300 гривень".

Наразі наступні дві групи ще остаточно не сформовані, тому охочі навчитися водінню авто можуть звертатися у департамент соцполіцітики у Вінницькій ОДА до Богдани Данчак за телефоном: 56-26-29

Проект реалізується ГО “Паросток” та департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, фінансову підтримку забезпечує благодійний фонд Фінляндії “ABILIS”.Переглядів: 1759
Поширень: 0