БАРСЬКИЙ РВ ГУМВС
24 ЛЮТОГО О 18.30 ГОД. БІЛЯ С. ПЛЯЦИНА ВОДІЙ АВТОМОБІЛЯ "ВАЗ-21043" Г., 1972 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧИЙ, ЖИТЕЛЬ С.БАЛКИ, ВИЇХАВ НА СМУГУ ЗУСТРІЧНОГО РУХУ ТА СКОЇВ ЗІТКНЕННЯ З АВТОБУСОМ "ПАЗ 672", ПІД КЕРУВАННЯМ Ш., 1984 Р.Н., ЖИТЕЛЯ С.КАНОНИЦЬКЕ. ВНАСЛІДОК ДТП, Г. ТА ПАСАЖИР АВТОБУСА К., 1975 Р.Н., ЖИТЕЛЬ С. ЗАМОЖНЕ, ОТРИМАЛИ ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ І ГОСПІТАЛІЗОВАНІ В ЦРЛ.

ЛЕНІНСЬКИЙ РВ МУ
24 ЛЮТОГО О 16.45 ГОД. НА ПЕРЕХРЕСТІ ВУЛИЦЬ КЕЛЕЦЬКА - Ф.КОНА ВОДІЙ АВТОМОБІЛЯ «ВАЗ-2107» А., 1952 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧИЙ, ВІННИЧАНИН, СКОЇВ ЗІТКНЕННЯ З АВТОМОБІЛЕМ «ВАЗ-2107», ПІД КЕРУВАННЯМ Г., 1990 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧОГО, ВІННИЧАНИНА. УНАСЛІДОК ДТП, А. ОТРИМАВ ЗАКРИТИЙ ПЕРЕЛОМ ГРУДНОЇ КЛІТИНИ, ЙОГО ПАСАЖИРКА К., 1970 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧА, ВІННИЧАНКА - САДНА В ОБЛАСТІ ОБЛИЧЧЯ ТА ГОСПІТАЛІЗОВАНІ В МКЛ-2.
 

ЗАМОСТЯНСЬКИЙ РВ МУ
24 ЛЮТОГО ПІД ЧАС НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПРАЦІВНИКАМИ ДПС ДАІ М. ВІННИЦІ ПО ВУЛ. ФУРМАНОВА ЗУПИНЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ «МІТСУБІШІ-ЛАНЦЕР», ПІД КЕРУВАННЯМ Б., 1989 Р.Н., ВОДІЯ СЛУЖБИ ТАКСІ "ВИМПЕЛ", ВІННИЧАНИНА, В ЯКОГО ПІД ЧАС ОГЛЯДУ В САЛОНІ ВИЯВЛЕНО ТА ВИЛУЧЕНО 10 Г КОНОПЛІ. ВИЛУЧЕНЕ НАПРАВЛЕНО НА ДОСЛІДЖЕННЯ В НДЕКЦ ПРИ ГУМВС. Б. - ЗАТРИМАНИЙ В РВ.

ІЛЛІНЕЦЬКИЙ РВ ГУМВС
24 ЛЮТОГО В ХОДІ ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАТИВНО-ПОШУКОВИХ ЗАХОДІВ ПРАЦІВНИКАМИ ДАІ РВ СПІЛЬНО З ВБНОН РВ В С. КУПЧИНЦІ ЗАТРИМАНИЙ Д., 1952 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧИЙ, МІСЦЕВИЙ ЖИТЕЛЬ, В ЯКОГО ПІД ЧАС ОСОБИСТОГО ОГЛЯДУ ВИЯВЛЕНО ТА ВИЛУЧЕНО 50 Г КОНОПЛІ. ВИЛУЧЕНЕ НАПРАВЛЕНО НА ДОСЛІДЖЕННЯ В НДЕКЦ ПРИ ГУМВС.

ТУЛЬЧИНСЬКИЙ РВ ГУМВС
24 ЛЮТОГО ПІД ЧАС НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПРАЦІВНИКАМИ ВДАІ РВ В М. ТУЛЬЧИН ЗАТРИМАНИЙ Ф., 1979 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧИЙ, ЖИТЕЛЬ С. КИНАШІВ, В ЯКОГО ПІД ЧАС ОСОБИСТОГО ОГЛЯДУ ВИЯВЛЕНО ТА ВИЛУЧЕНО 10 Г КОНОПЛІ. ВИЛУЧЕНЕ НАПРАВЛЕНО НА ДОСЛІДЖЕННЯ В НДЕКЦ ГУМВС.

ШАРГОРОДСЬКИЙ РВ ГУМВС
24 ЛЮТОГО ПІД ЧАС НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПРАЦІВНИКАМИ ДПС ВДАІ РВ В С.КОПИСТИРИН ЗУПИНЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ "ВАЗ 2121", ПІД КЕРУВАННЯМ Г., 1971 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧОГО, МІСЦЕВОГО ЖИТЕЛЯ. ПІД ЧАС ОГЛЯДУ В САЛОНІ ВИЯВЛЕНО 1,2 Г КОНОПЛІ. ВИЛУЧЕНЕ НАПРАВЛЕНО НА ДОСЛІДЖЕННЯ В НДЕКЦ ПРИ ГУМВС.

ВІННИЦЬКИЙ РВ ГУМВС
24 ЛЮТОГО ПІД ЧАС НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПРАЦІВНИКАМИ ДПС УДАІ М. ВІННИЦІ В С. ЯКУШИНЦІ ЗУПИНЕНО АВТОМОБІЛЬ "RENAULT-TRAFIC", ПІД КЕРУВАННЯМ Б., 1957 Р.Н., ЖИТЕЛЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛ., М.КАЛУШ, В ЯКОГО ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ ДОКУМЕНТІВ БУЛА ВІДСУТНЯ ДОКУМЕНТАЦІЯ НА ВЗУТТЯ, ЯКЕ ВІН ПЕРЕВОЗИВ. ПРОВОДИТЬСЯ ПЕРЕВІРКА.

ЛЕНІНСЬКИЙ РВ МУ
24 ЛЮТОГО ПІД ЧАС НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПРАЦІВНИКАМИ ВДАІ М. ВІННИЦІ ПО ВУЛ. ПИРОГОВА ЗУПИНЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ «ДЕО ЛАНОС», ПІД КЕРУВАННЯМ М., 1984 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧОГО, ВІННИЧАНИНА, В ЯКОГО ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ ВИЯВЛЕНО ТА ВИЛУЧЕНО ТЕХТАЛОН З ЯВНИМИ ОЗНАКАМИ ПІДРОБКИ. ВИЛУЧЕНЕ НАПРАВЛЕНО НА ДОСЛІДЖЕННЯ В НДЕКЦ ПРИ ГУМВС.

ЛЕНІНСЬКИЙ РВ МУ
24 ЛЮТОГО ПРАЦІВНИКАМИ ВДАІ М. ВІННИЦІ ПІД ЧАС НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПО ВУЛ. ПЕРШОТРАВНЕВА ЗУПИНЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ «ВАЗ 21063», ПІД КЕРУВАННЯМ Ц., 1956 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧОГО, ВІННИЧАНИНА, В ЯКОГО ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ ВИЯВЛЕНО ТА ВИЛУЧЕНО ТЕХПАСПОРТ З ЯВНИМИ ОЗНАКАМИ ПІДРОБКИ. ВИЛУЧЕНЕ НАПРАВЛЕНО НА ДОСЛІДЖЕННЯ В НДЕКЦ ПРИ ГУМВС.

ШАРГОРОДСЬКИЙ РВ ГУМВС
24 ЛЮТОГО ПІД ЧАС НЕСЕННЯ СЛУЖБИ СПІВРОБІТНИКАМИ ДПС ВДАІ РВ В М. ШАРГОРОД ЗУПИНЕНО АВТОМОБІЛЬ "DАF PE 04", ПІД КЕРУВАННЯМ Н., 1971 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧОГО, ЖИТЕЛЯ М. ВІННИЦІ, ПІД ЧАС ОГЛЯДУ ЯКОГО В ФУРГОНІ ВИЯВЛЕНО БРУХТ КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ ВАГОЮ БІЛЯ 400 КГ, ЯКИЙ ВІН ПЕРЕВОЗИВ БЕЗ ВІДПОВІДНИХ ДОКУМЕНТІВ. ПРОВОДИТЬСЯ ПЕРЕВІРКА.

ХМІЛЬНИЦЬКИЙ РВ ГУМВС
24 ЛЮТОГО В ХОДІ ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАТИВНО-ПОШУКОВИХ ЗАХОДІВ СПІВРОБІТНИКАМИ СДІМ МВ СПІЛЬНО З ВДАІ ПРИ ХМІЛЬНИЦКОМУ МВ М. ХМІЛЬНИК ЗАТРИМАНИЙ С., 1976 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧИЙ, МІСЦЕВИЙ ЖИТЕЛЬ, ЯКИЙ ШЛЯХОМ ПРОНИКНЕННЯ ЧЕРЕЗ ВІКНО, ВИКРАВ З ПРИМІЩЕННЯ ОФІСУ ТОВ "ХМІЛЬНИЦЬКОГО СПМКГ", ДВІ МЕТАЛЕВИХ ПІДСТАВКИ ДЛЯ ВАЗОНІВ ТА ЧАВУННУ ПЛИТУ. КРАДЕНЕ ВИЛУЧЕНО.

ЛЕНІНСЬКИЙ РВ МУ
24 ЛЮТОГО О 20.15 ГОД. В РВ З ЗАЯВОЮ ЗВЕРНУВСЯ П., 1979 Р.Н., ПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ, ВІННИЧАНИН ПРО ТЕ, ЩО О 17.00 ГОД., З ЙОГО АВТОМОБІЛЯ «VW TOUAREG», ЯКИЙ ЗНАХОДИВСЯ НА ТРОЛЕЙБУСНІЙ ЗУПИНЦІ "ВУЛ. ПИРОГОВА", ШЛЯХОМ ВІЛЬНОГО ДОСТУПУ СКОЄНА КРАДІЖКА НОУТБУКА «АССЕR» ТА ГРОШОВИХ КОШТІВ В СУМІ 4 000 ГРН.

Шановні автовласники!

Державтоінспекція Вінниччини застерігає і закликає вас уважно ставитися до своєї власності. Залишайте транспортні засоби на спеціальних майданчиках, які охороняються та обладнайте їх протиугінними засобами.
Останнім часом почастішали випадки викрадення особистих речей з автомобілів, які залишені без нагляду поблизу будинків, місць роботи та в інших громадських місцях. Найчастіше подібні випадки стаються в обласному центрі, особливо у Ленінському та Замостянському районах. Злочинці задля реалізації своїх незаконних намірів вдало використовують усі психологічні та тактичні методики, що дозволяє їм легко вирахувати жертву і здобич.
Документи, цінні речі не потрібно залишати в автомобілі, навіть якщо ви відлучаєтесь на кілька хвилин до свого помешкання, офісу чи магазину. Для здійснення крадіжки злодію-професіоналу достатньо й кількох секунд, яких вам не вистачить навіть на те, щоб покликати на допомогу. Якщо в автомобілі немає що взяти, найчастіше злочинці крадуть автомагнітоли, аудіоапаратуру, диски, тощо…
З метою уникнення втрати власності, Державтоінспекція застерігає і радить залишати транспортні засоби на майданчиках, які охороняються і, навіть в цьому випадку, ні в якому разі не залишати в автомобілі документи та цінні речі.

Співробітники ДАІ виявили:
1. Порушень ПДР: - за добу - 723 (з них грубих – 530), - з початку року – 33 776;
- із них за допомогою фото та відео фіксацією: - за добу – 12, - з початку року – 530;
- сума штрафів за складеними протоколами: - за добу – 131 096 грн., - з початку року –6 518 690 грн.;
2. Затримали нетверезих водіїв: - за добу – 41, - з початку року – 2310;
3. Найчастіше водії скоюють порушення: - за добу – порушення правил зупинки і стоянки – 95,
- з початку року – порушення правил зупинки і стоянки – 5104;
4. Інспектори запобігли аварійним ситуаціям, які могли призвести до ДТП: - за добу – 3,
- з початку року – 70;
5. Невиконання ПДР пішоходами: - за добу – 79,
- з початку року – 3944;
6. ДТП з матеріальними втратами: - за добу – 5, - з початку року – 261;
7. Поставлено за добу транспортних засобів на арешт. майданчик – 31;
8. Задокументовано фактів спроби дачі хабарів працівникам ДАІ: - за добу – 0, - з початку року – 14;
9. Виявлено ТЗ, які не пройшли техогляд: - за добу – 11, - з початку року – 432;
10. Виявлено ТЗ, у яких незадовільний технічний стан: - за добу – 31, - з початку року – 1279;
11. Відсутні страхові поліси: - за добу – 13, - з початку року – 280.


Переглядів: 3211
Поширень: 0