Протягом 26-29 липня поточного року на березі річки Південний Буг (територія с. Бохоники) буде організовано інклюзивний наметовий табір Connection 2.

Організатором таборування виступила громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» спільно з Фундацією регіональних ініціатив за фінансової підтримки Британської Ради в Україні, Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та народного депутата України Сергія Кудлаєнка.

«У таборі буде проживати та навчатися молодь з інвалідністю та без неї. Це дозволить певною мірою нівелювати психологічні бар’єри, які сьогодні, на жаль, ще виникають у нашому суспільстві. Також, Connection 2 – це, насправді, дуже гарна нагода щодо налагодження міжособистісних стосунків між різними категоріями сучасної молоді, конструктивного діалогу, здійснення фізичної та психологічної реабілітації людей з інвалідністю», – розповіла одна з організаторів таборування Людмила Нецкіна.

Що готують для учасників інклюзивного наметового табору Connection 2 організатори

Зазначимо, що учасники табору матимуть змогу поспілкуватися з відомими паралімпійцями та людьми, яким інвалідність не стала на заваді у досягненні успіху.

«По завершенню таборування найактивніші його учасники матимуть змогу взяти участь у сплаві порогами Південного Бугу», – відзначила одна з організаторів таборування Сюзанна Жуковська.

Що готують для учасників інклюзивного наметового табору Connection 2 організатори

Без сумніву, організація та проведення інклюзивного наметового табору Connection 2 стане вагомим внеском у процес розбудови інклюзивного середовища на Вінниччині.Переглядів: 1893
Поширень: 0