Доброю традицією для департаменту соціальної політики міської ради стала організація різноманітних заходів для багатодітних родин міста Вінниці в рамках міської програми «Основні напрямки соціальної політики в м. Вінниці на 2015-2020 роки». Протягом червня для дітей з багатодітних родин міста Вінниці з нагоди Дня родини, який відзначається щорічно 8 липня, проведено конкурс дитячого малюнка «Коли ми разом!»

Мета конкурсу – розвиток творчих здібностей, стимулювання пізнавального інтересу дітей в образотворчому мистецтві, виховання естетичних якостей школярів, моральних і духовних ідеалів, пропаганда сімейних цінностей, укріплення інституту сім’ї.

Учасників конкурсу дитячого малюнку «Коли ми разом» нагородили напередодні Дня родини

У конкурсі взяло участь 26 дітей з багатодітних сімей. Усі учасники конкурсу отримали подарунки у вигляді наборів художньої та декоративної творчості, розмальовки, розвиваючі ігри, фарби тощо. Сьогодні в актовій залі Територіального центру соціального обслуговування відбулось святкове нагородження учасників конкурсу «Коли ми разом!». В нагородженні учасників конкурсу брали участь аніматори, котрі дарували гостям позитив та прекрасний настій.

Учасників конкурсу дитячого малюнку «Коли ми разом» нагородили напередодні Дня родини

Департамент соціальної політики міської ради дякує всім учасникам конкурсу за активну участь, а також запрошує до участі в інших заходах.

Учасників конкурсу дитячого малюнку «Коли ми разом» нагородили напередодні Дня родиниПереглядів: 2993
Поширень: 0