8-го липня, близько 3-ї години ночі патрульні помітили автомобіль Ford, який порушив правила дорожнього руху, проїжджаючи перехрестя вулиць Келецька та Івана Миколайчука (колишня Ф.Кона). Побачивши патрульний автомобіль, водій пришвидшився і втік у двори будинків. Інспектори послідували за ним.

На неодноразові сигнали про зупинку чоловік не реагував, час від часу вимикав фари, а, тікаючи вулицею Шевченка, викидав з автомобіля рукавички, кусачки, ключі від різних машин. Доїхавши до Хмельницького шосе, водій перетнув трамвайні колії і помчав вулицею Олексія Береста (колишня Конєва), аж поки його не зупинив шлагбаум. Після цього чоловік вибіг з машини і вдався до втечі.

Знайти його вдалось на кладовищі. Виявилось, що 35-річний керманич незаконно заволодів транспортним засобом. При поверхневій перевірці патрульні виявили в машині бокове скло від автомобіля Volkswagen.

Охоронці порядку викликали на місце події слідчо-оперативну групу та передали їй правопорушника. Патрульним також вдалось знайти і власника машини, який підтвердив факт незаконного заволодіння його транспортним засобом.Переглядів: 2180
Поширень: 0