12 липня відбувся цікавий захід для дітей під назвою  «Веселе літо». Починаючи з  16 години біля центрального входу в парк Дружби народів на всіх відпочиваючих чекала весела розважальна програма. Організаторами заходу є КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» під патронатом Відділу у справах молоді та туризму та за підтримки депутатів Вінницької міської ради Юрія Зажирка та Олександра Чернеги.

Метою заходу було організувати змістовне дозвілля дітей у літній період, а також презентувати роботу відремонтованого дитячого центру, що нещодавно розпочав свою роботу неподалік, за адресою: пр. Космонавтів, 58. У вересні розпочнуться заняття за напрямками: англійська мова, творча майстерня, ранній розвиток, дошколярик, всі заняття є безкоштовними. Довідки за телефоном: 50-82-13.

В Парку Дружби народів для дітей влаштували розваги та конкурси

Маленькі учасники заходу з радістю приймали участь в контурсах та отримували цікаві призи, а також старанно повторювали всі танцювальні рухи мастер-класів, найсумлінніші отримали безкоштовні абонементи.

В Парку Дружби народів для дітей влаштували розваги та конкурси

В програмі заходу були представлені:

  • майстер-класи;
  • фейс арт;
  • конкурси;
  • дитяча дискотека;
  • виступи провідних танцювальних студій Art Fusion та Soul Dance Studio;
  • дитяче караоке.

В Парку Дружби народів для дітей влаштували розваги та конкурси

Переможцями в караоке стали: Діана Томіліна (12 років), Олена Горшкова (13 років) та Кузьменко Михайло (9 років). Маленькі вокалісти отримали чудові призи та солодкі подарунки.

В Парку Дружби народів для дітей влаштували розваги та конкурсиПереглядів: 1604
Поширень: 0