Прокуратурою Вінницької області спільно із працівниками Головного управління Національної поліції в регіоні та Управління захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди службовими особами управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області.

Зазначимо, що головний спеціаліст відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті та старший державний інспектор відділу надання послуг управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області вимагали та отримали неправомірну вигоду у розмірі 2 тисяч гривень у водія вантажної автівки, за дозвіл продовжувати рух автошляхами Вінниччини вантажем, що перевищував допустиму норму майже на 4 тони. А це призводить до пошкодження автомобільних доріг, на ремонт яких з державного бюджету виділяються великі кошти.

Правопорушників затримано у порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання щодо оголошення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди поєднане з вимаганням).

Довідково. Згідно ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди поєднане з вимаганням), передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади, чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.Переглядів: 2295
Поширень: 0