Вінничан просять повідомляти тепловиків про аварії, прориви на теплотрасах чи проблеми з гарячим водопостачанням на сторінку "Вінницяміськтеплоенерго" у Фейсбук, на сайті підприємства або ж за контактними телефонами диспетчерської служби 0432-43-34-95, 0432-43-91-98.

Відповідне оголошення розміщене на сайті комунального підприємства.

"Звертаємося до споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»:  якщо ви стали свідком аварії на теплотрасах, поривах системи централізованого опалення чи гарячого водопостачання, або ж у вашому будинку є проблеми з отриманням вказаних послуг чи вам вдалося з’ясувати факт крадіжки комунального майна, несанкціонованої врізки в мережі теплового підприємства, просимо в найкоротший термін повідомити теплове підприємство у будь-який зручний вам спосіб, зателефонувавши в диспетчерську службу підприємства за номером 43-34-95, 43-91-98, пишіть повідомлення на сторінку Facebook  або залишайте повідомленні на нашому сайті у розділі «online-скарга» для якнайшвидшого вирішення проблеми.

Вінницяміськтеплоенерго просить вінничан повідомляти про аварії на теплотрасах та пориви

Наше підприємство постійно моніторить ситуацію на теплотрасах та  одразу вирушає на місце аваційної ситуації, однак наша з вами співпраця в рази прискорить процес ліквідації таких випадків. Тож не ігноруйте побачене і одразу повідомляйте нам" - йдеться в оголошенні.  Переглядів: 2498
Поширень: 0