У зв\'язку із тим, що переважна більшість квартир уже приватизована мешканцями і саме вони є безпосередніми співвласниками своїх будинків та прибудинкових територій, вінничани можуть звернутись до ЖЕКу або до управління житлового господарства міської ради із пропозицією про внесення певних коштів на капремонт даху чи внутрішньобудинкових інженерних мереж.

На сьогоднішній день майже 70% усіх багатоповерхівок Вінниці потребують капітального ремонту. Щороку складається перелік будинків, які ремонтуються за кошти міського бюджету. Через великі обсяги капітальних робіт та значне капіталовкладення їх темпи низькі. Тому проблеми із протіканням покрівлі чи зіпсованими мережами залишаються досить актуальними. Аби пришвидшити процес капітального ремонту багатоповерхових будинків міська влада пропонує вінничанам долучатись до проведення капітальних робіт шляхом співфінансування.

«Сьогодні у місті складна фінансова ситуація - немає міського бюджету через відсутність головного фінансового документу країни. Тому сподіватись на ремонт багатьох будинків цьогоріч нам не доводиться, - розповідає заступник начальника управління житлового господарства Сергій Кушнір. - Співфінансування капітального ремонту багатоповерхівок допоможе жителям швидко усунути наявні проблеми, не чекаючи черги на проведення капітальних робіт».

За рішенням виконкому міської ради від 28 травня 2009 року першочергове виконання капітального ремонту проводиться у житлових будинках, де створено та функціонує об\'єднання співвласників багатоквартирних будинків з обов\'язковим укладанням договору на подальшу передачу будинку на баланс об\'єднання. Також повний ремонт м\'яких і шиферних покрівель та інженерних комунікацій житлових будинків у першу чергу проводиться там, де мешканці придбали відповідні матеріали.


Переглядів: 2955
Поширень: 0