30 вересня, відбулось чергове засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, що сталася на території військового складу Міноборони поблизу м. Калинівка Вінницької області.

Як зазначив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій роботи тривають згідно з установленим графіком.

До приватного сектора с. Павлівка завезено:

  • 4 тис. 100 листів шиферу;
  • 4 тис. 700 метрів квадратних руберойду;
  • 120 метрів кубічних лісоматеріалів (крокви, рейки, балки, дошки);
  • відновлено 86 метало-пластикових вікон;
  • 30 тон продовольчих продуктів.

Тривають ремонтно-відновлювальні роботи приміщення загальноосвітньої школи с. Павлівка Калинівського району.

Також, очільник області Валерій Коровій поставив завдання завершити відновлювальні роботи житлових будинків та приміщень соціальної сфери в найкоротші терміни.

«Я вимагаю найвищої якості проведення робіт. До кожного випадку необхідно підходити з серцем і душею, адже скарги людей на якість ремонтно-відновлювальних робіт є неприпустимі. Кожна людська скарга буде розцінюватись як некомпетентність і непорядність при виконанні службових обов’язків з боку тих чи інших посадових осіб», - зазначив Валерій Коровій.

Окрім того, керівник обласної державної адміністрації підкреслив, що буде вимагати від контролюючих органів детальної перевірки прозорості використання бюджетних коштів на відновлювальні роботи.

Роботи щодо опису пошкоджень будівель для визначення розмірів збитків та проведення відновлювальних робіт тривають.Переглядів: 1807
Поширень: 0