Муніципальна поліція Вінниці з початку жовтня посилила роботу по виявленню фактів зливу рідких відходів водіями асенізаторських машин у невстановлених для цього місцях. У разі виявлення таких порушень, представники Муніципальної поліції складають протокол. Штраф становить 1700 гривень.

Наразі у Вінниці трапляються випадки, коли водії асенізаторських машин зливають нечистоти не у спеціально облаштовані під це місця, а у водойми та ґрунт. Це не лише викликає сморід, а й завдає істотну шкоду навколишньому середовищу та створює небезпеку для здоров’я людей.

Якщо відходи потрапляють у воду, людина, яка у ній купатиметься, може заразитись на гострі кишкові інфекції, отримати розлад шлункового тракту, а також – підхопити гельмінтів. Заразитись можна й від риби, впійманої у таких водоймах. Значної шкоди зазнає й ґрунт, у який зливають нечистоти.

Тому працівники Муніципальної поліції здійснюють моніторинг по виявленню фактів зливу рідких відходів водіями асенізаторських машин в невстановленому для цього місцях на території міста Вінниці. Якщо вінничани стануть свідками таких правопорушень, вони можуть повідомити про них до Муніципальної поліції за тел. +38(050)-747-65-63 , або надіслали фото і коментарі через Viber.Переглядів: 1300
Поширень: 0