Концерн Поділля

Про організацію Форуму повідомив голова громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Слівінський. Захід відбудеться 17 листопада на базі обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.

«Метою заходу є забезпечення і розвиток співпраці громадських об’єднань учасників бойових дій та волонтерів АТО з Урядом та органами державної влади всіх рівнів, обговорення питань соціального захисту, правового статусу та подальшої підтримки учасників АТО і членів їх родин», – зазначив Анатолій Слівінський.

У Вінниці відбудеться Всеукраїнський Форум по співпраці учасників бойових дій та волонтерів АТО з владою

На Форум запрошені представники 5 профільних міністерств і відомств, керівництво області і міста. В програмі заходу – виступи представників міністерств, соціальних служб, органів влади Вінниччини, громадських активістів Спілки та дискусія у форматі «запитання-відповіді».

В ході форуму будуть напрацьовані звернення, заяви, пропозиції щодо удосконалення законодавства з питань підтримки учасників АТО та окреслені подальші кроки ефективної співпраці Адміністрації Президента, Уряду, парламенту і органів місцевого самоврядування з громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».Переглядів: 1216
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр