30 листопада у Центральній міській бібліотеці ім. І.Бевза відбулася презентація соціально-просвітницького проекту «Кроки довіри». Відвідувачі закладу зустрілися із «живими книгами». Свої історії слухачам розповіли танцівниця, волонтерка Діана Подолянчук та мрійник, філософ і підкорювач Говерли Гоша Млодзяновський.

Проект «Кроки довіри» втілюється в рамках Пітчингу проектів за програмою «Active Citizens» за підтримки British Gouneil Ukraine, Вінницької міської ради та ГО «Гармонія». В рамках проекту Діана Подолянчук та Гоша Млодзяновський розповіли свої життєві історії.

У Вінниці презентували проект «Кроки довіри»

Діана Подолянчук – танцівниця і волонтерка. Її життя є справжнім прикладом, як долати труднощі на шляху до мети. Адже, попри суттєві порушення слуху, дівчина досягла неабиякої майстерності та визнання і має власну студію танцю. Недарма історія Діани називається «Талант, помножений на працю».

У Вінниці презентували проект «Кроки довіри»

Гоша Млодзяновський – мрійник, філософ і підкорювач Говерли. Хлопець переконаний, що труднощі та перешкоди можна долати, якщо ставитися до життя з оптимізмом, гумором і не боятися шукати вихід. Історія Гоші «Шалена мрія на двох» - яскрава ілюстрація справжньої дружби, яка перетворює мрії на реальність.

У Вінниці презентували проект «Кроки довіри»

У Вінниці презентували проект «Кроки довіри»

Найближчим часом в рамках проекту буде презентація «Інклюзивної бібліотеки» в гуманітарно-педагогічному коледжі. Також на бібліотечних семінарах з проектом «Кроки довіри» і придбаною літературою вже познайомилися декілька груп бібліотекарів публічних та навчальних закладів міста та області.

У Вінниці презентували проект «Кроки довіри»Переглядів: 1609
Поширень: 0