Концерн Поділля

06 грудня 2017 року для безробітних, та шукачів роботи  Лівобережним міжрайонним центром зайнятості м.Вінниці організовано та проведено день відкритих дверей на ДП «Електричні системи» 

Проведення днів відкритих дверей на виробництві є однією із ефективних форм співпраці центру зайнятості з роботодавцем та сприяє оперативному забезпеченню останніх працівниками, а шукачам роботи надає можливість ознайомитись з умовами роботи безпосередньо на робочому місці.

Державне підприємство «Електричні системи» - нове наймаштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів.

Новий завод відкривається у співпраці з американською корпорацією DELPHI PLC, міжнародною компанією з виробництва авто комплектуючих.

Станом на листопад 2017 року на заводі працює більше 500 працівників. Набір на роботу продовжується. Заробітна плата для посади в’язальника схемних джутів становить в середньому 6500 гривень. В планах – до кінця 2018 року створення 2000 робочих місць.

Менеджер з персоналу – Олена Кисляк провела екскурсію по підприємству та розповіла про те, що на  підприємстві  встановлено 40-годинний робочий тиждень. Працівники виробництва працюють в три зміни. Зміна триває в середньому 7.5 годин. Якщо зміна працює по графіку першої зміни, субота – теж робоча. Перерва на відпочинок та обід разом становить 30 хвилин. Для третьої зміни в 22.30 год. організоване транспортування по Вінниці. В 2018 році в зв’язку із  розширенням виробництва в планах – організація транспортування з районів області тому на даний час проводиться запис всіх бажаючих, які проживають за межами Вінниці.

Акцентувала увагу присутніх на тому, що для всіх нових працівників проводиться 5-денне навчання, де інструктори виробничого навчання розказують детально про підприємство, ознайомлюють з виробництвом, а в кімнаті для практичного навчання є можливість самостійно виготовити джгут.

Підприємство ефективно співпрацює з центром зайнятості.  Для шукаючих роботу громадян, підприємство запропонувало вакансії в’язальника схемних джгутів, кабелів та шнурів автомобілів.

У заході прийняли участь 25 безробітних та шукачів роботи, які відповідають вимогам заявлених вакансій.

Бажаючим працювати на підприємстві  запропоновано заповнити анкету та пройти співбесіду. В рамках проведення даного заходу директор ДП «Електричні системи» Олександр Тіщенко особисто зустрівся з директором центру зайнятості Оленою Лутохіною.Під час зустрічі досягнута домовленість щодо подальшої співпраці в укомплектуванні вакантних посад на підприємстві.Переглядів: 3085
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр