Традиційне обласне свято новорічної ялинки 26 грудня знову зібрало в академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського маленьких вінничан з усієї області.

Цьогоріч на святкову зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою з усіх районів та міст Вінниччини завітали близько 1200 дітей, які потребують особливої підтримки.

Привітати малечу зі святом до театру завітали також голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та заступник голови – директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

В театрі Садовського для 1200 діток з усієї області влаштували свято із казковою виставою та подарунками

«Ви у нас – найкращі, найчарівніші і найбільш креативні. Ви – наш всесвіт. І якраз у ці святкові дні Святий Миколай і Господь Ісус Христос дарує кожному з нас велике почуття доброти, любові, поваги, усмішок і чудового настрою, - звернувся з вітальним словом до маленьких подолян керівник Вінниччини Валерій Коровій. – Ми прагнули зробити так, щоб сьогоднішній день запам’ятався вам на все життя. І ця вистава, яку ви зараз побачите, – найкраща в Україні. Бажаю вам великого натхнення, добра та любові. Будьте щасливими, і веселих вам свят».

В театрі Садовського для 1200 діток з усієї області влаштували свято із казковою виставою та подарунками

Упродовж заходу діти мали змогу переглянути казку «Аліса в країні чудес» у виконанні акторів театру. А на згадку про новорічне свято кожен з відвідувачів отримав книги та солодкі подарунки від керівництва області.

В театрі Садовського для 1200 діток з усієї області влаштували свято із казковою виставою та подарункамиПереглядів: 2306
Поширень: 0