Працівники сектору ювенальної превенції Вінницького відділу поліції склали адміністративний протокол за вчинення насильства в сім’ї на чоловіка, який ображав дітей своєї співмешканки.

Ввечері 26 грудня до поліцейських надійшла інформація, що в обласному центрі не повернулись зі школи рідні брат та сестра. Після того, як мати самостійно не змогла знайти дітей, вона звернулась за допомогою в поліцію.

За місцем проживання дітей були направлені працівники поліції, вони провели подвірний обхід та знайшли 7 та 10-річних дітей у подвір'ї однієї з багатоповерхівок. Як з’ясувалось, школярі не хотіли повертатись додому через непорозуміння з вітчимом, чоловік ображав дітей.

За даним фактом відносно чоловіка складено адміністративний протокол за 173-2 (вчинення насильства в сім'ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми) КУпАП. Санкція статті передбачає громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин або адміністративний арешт на строк до семи діб.Переглядів: 1244
Поширень: 0