Очікується, що у 128 святкових заходах на Вінниччині візьмуть участь близько 28 тисяч громадян. Охорону публічної безпеки та порядку забезпечуватиме понад 500 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України.

Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП Руслан Петрунько.

На період свят особовий склад підрозділів поліції області переведено на посилений варіант службової діяльності, розгорнуто цілодобову роботу ситуативного відділу, який координує роботу правоохоронних підрозділів системи МВС.

В дні святкувань в територіальних підрозділах поліції чергуватимуть додаткові посилені слідчо-оперативні групи, створено групи швидкого реагування та резерви.

Більше півтисячі правоохоронців дбатимуть за безпекою вінничан на свята

В період передноворічних свят поліцією області разом з іншими зацікавленими службами проводяться заходи щодо недопущення незаконного вирубування хвойних лісових насаджень та реалізації піротехнічних виробів у невстановлених місцях, без відповідних сертифікатів якості.

Руслан Петрунько підкреслив, що за незаконну порубку дерев відповідно до ст.65 КУпАП передбачено штраф до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

За порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів відповідно до ст.195(6) КУпАП передбачено штраф до 60 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Поліцейськими виявлено два факти незаконного зрубу ялинок у Вінницькому та Бершадському районах та 1 факт вилучення піротехнічної продукції, якою торгували у невстановленому місці з рук. Торговець-правопорушник, побачивши правоохоронців, втік, залишивши сумнівну піротехніку.

Підполковник поліції наголосив, що неповнолітнім заборонено продаж піротехніки, а безконтрольне її використання може призвести до травмувань, нещасних випадків, пожеж. Аби ніщо не зіпсувало свято варто пам’ятати про дотримання правил безпеки під час запусків феєрверків та подбати, аби діти робили це тільки під наглядом дорослих.Переглядів: 1307
Поширень: 0