Концерн Поділля

15 січня на території області закінчилась профілактична операцію «Розшук», під час якої поліцією встановлено місцеперебування 60 осіб, які переховувались від слідства та суду.

Як розповів начальник управління карного розшуку ГУНП у Вінницькій області Андрій Дамзін, з 15 грудня по 15 січня на території Вінницької області та обласного центру проводилися профілактичні заходи під умовною назвою «Розшук». За цей період поліція розшукала 60 зловмисників, серед яких 4 особи, підозрювані у вчиненні тяжких злочинів, зокрема вбивств, розбійних нападів та пограбувань. Решта розшуканих – підозрювані у вчиненні майнових, службових злочинів, наркозлочинів, незаконного поводження зі зброєю, хуліганств. Розшукали двох праворушників за несплату аліментів.

Під час профілактичних заходів вінницька поліція встановила місце перебування 9 зловмисників, яких шукали колеги з інших областей. Крім того, оперативники спільно з прикордонниками під час перетину кордону затримали громадянина Молдови. Його розшукувала румунська поліція за підозрою у контрабанді.

Протягом місяця розшукано 27 людей, які рахувалися безвісти зниклими, 4 державних боржники, що переховувалися від органів державної виконавчої служби, та 7 осіб, засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.Переглядів: 1024
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр