На цьому наголосив директор Департаменту ЖКГ енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков.

Коментуючи ситуацію, яка склалась із теплопостачанням закладів охорони здоров'я та інших установ й організацій, розташованих на території «Медмістечка» у м. Вінниця, Сергій Волков зазначив:

«Відповідно до повідомлення ТОВ «ВІНТЕА» від 29 січня 2018 року про припинення з 1 лютого теплопостачання закладам охорони здоров'я, які знаходяться на території «Медмістечка», виникла ситуація щодо можливості припинення теплопостачання товариством з обмеженою відповідальністю «ВІНТЕА» 16 – ти соціальним закладам. Оскільки на сьогодні на даному ринку теплопостачання є два суб’єкти, які мають ліцензію на подачу тепла: «ВІНТЕА» та ДП «Альтернативна теплова енергія КП Вінницяоблтеплоенерго», то, згідно протоколу № 2 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 січня 2018 року, у разі припинення теплопостачання або зниження температурного режиму нижче санітарних норм в закладах та установах на території «Медмістечка» у м.Вінниці необхідно розпочати теплопостачання на ці об’єкти до моменту укладання договорів щодо забезпечення тепловою енергією».

С. Волков: всі соціальні заклади «Медмістечка» опалюються, тепло є і буде надалі

Технічний директор КП Вінницяоблтеплоенерго» Олександр Корчунов запевнив, що на даний момент запущено котельню комунального підприємства – працюють два твердопаливні котли, тиск у системі - в межах норми, параметри відповідають температурному графіку. Жодних зауважень чи нарікань від споживачів тепла не надходило.

«На даний час усі заклади «Медмістечка» опалюються, тепло є і буде надалі. Технічні можливості у ДП «Альтернативна теплова енергія комунального підприємства Вінницяоблтеплоенерго» для цього є», – запевнив Сергій Волков.Переглядів: 1430
Поширень: 0