14 лютого у Вінниці офіційно відкрили унікальний музей старовинних фотоапаратів «Монокль». Там можна було замовити екскурсію або просто випити кави. На полицях розмістили 150 експонатів, всього у колекції лікаря Андрія Карповича їх 300.

Та за два тижні роботи фонд музею зменшився на 3 одиниці. Про це власник закладу написав на своїй сторінці у «Фейсбук». Свою колекцію він забирає додому.

З нового музею–кав’ярні «Монокль», який відкрився минулого тижня у Вінниці, крадуть раритені експонати

«Чому ми так погано живемо? І хто нам заважає?

Була хороша ідея відкрити музей, поставити експонати, зробити, щоб кожен мав можливість роздивитися їх в деталях. Я до останнього вірив у чесність наших людей. За два тижні роботи вкрали 3 експонати. Останній був Polaroid – це найобразливіше, його мені подарував вдячний пацієнт, якому допоміг навіть без оперативного втручання.

Сьогодні всі експонати поїдуть назад додому, полиці тепер будуть закритими, експонати не доступними.

Напевно, так потрібно зробити зі всім у нашій країні – закрити пляжі, парки, забрати озера…

P.S. буду вдячний за поширення інформації, може, повернуть…», - написав Андрій Карпович.

З нового музею–кав’ярні «Монокль», який відкрився минулого тижня у Вінниці, крадуть раритені експонати

З нового музею–кав’ярні «Монокль», який відкрився минулого тижня у Вінниці, крадуть раритені експонати

Раніше лікар розповідав журналісту Вінниця.info, що над створенням музею працював цілий рік: «Експонати знаходжу зазвичай на блошиних ринках по Україні та Європі. Інколи щось підшукую в Інтернеті. За ці роки зібралася серйозна колекція, яка спочатку просто прикрашала мій дім. Потім стала такою великою, що у квартирі не поміщалася. Я ще й затіяв там ремонт. Для того, щоб не пошкодити фотоапарати, серед знайомих розпитував, чи не мають вільного приміщення, аби я зміг тимчасово потримати там апарати. І хтось запропонував відкрити музей. Аби не лише мої знайомі могли бачити на власні очі, як розвивалася історія фотоапаратів».

З нового музею–кав’ярні «Монокль», який відкрився минулого тижня у Вінниці, крадуть раритені експонатиПереглядів: 2512
Поширень: 0