З настанням весни, зазвичай, починається стихійна торгівля першими весняними квітами. Цього року з 1 по 20 березня, вінничани, які торгуватимуть підсніжниками або їх купуватимуть, ризикують отримати штраф. Відслідковуватимуть незаконну торгівлю Муніципальна поліція, патрульні поліцейські та Державна екологічна інспекція. Ці три структури будуть організовувати спільні рейди.

Як зазначив начальник КП «Муніципальна поліція» Василь Гайовик, за незаконне придбання та збут об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України, статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу від 510 до 3 655 грн з конфіскацією квітів.

Працівники Муніципальної поліції разом з екологами звертаються до вінничан, аби вони не рвали квіти, занесені до Червоної книги. Також вони просять, не купувати ці рослини, адже таким чином стимулюється їх знищення.

«Якщо ви стали свідком купівлі-продажу підсніжників, прохання повідомляйте у поліцію за номером телефону 102, до Цілодобової варти (тел.:15-60), або ж написати працівникам ситуаційного центру у VIBER за номером телефону 067-4-102-101», - зазначив Василь Гайовик.Переглядів: 1489
Поширень: 0