Минулої доби троє вінничанок стали жертвами псевдопрацівників банку. Зловмисники, зателефонувавши на мобільний телефон, отримали доступ до персональних банківських рахунків потерпілих та зняли майже 50 000 гривень.

Трьом потерпілим невідомі телефонували на мобільний телефон та представлялися працівниками банку. Повідомляли, що нібито хтось хоче зняти кошти з їхніх банківських карток. Щоб захистити свій рахунок та зберегти кошти, необхідно назвати номер карти та код доступу до неї. Виконавши умови шахраїв, потерпілі згодом виявляли, що з їх рахунків зняті усі гроші.

За кожним з випадків у поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). За таке правопорушення передбачено покарання до 3-х років обмеження волі.

Поліція звертається до громадян із проханням бути більш обачними та не довіряти особам, які намагаються дізнатися ваші власні реквізити банківських карт. За жодних обставин не повідомляйте реквізити банківських карток, не розголошуйте термін її дії, код на звороті картки, зазвичай нанесений на полі для підпису. Встановіть добовий ліміт на зняття коштів, періодично перевіряйте стан коштів на рахунку. Якщо ви сумніваєтеся, чи дійсно вам дзвонить справжній співробітник – запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не телефоном.

Нагадаємо,  Аби звільнити синів від відповідальності за "скоєні ДТП", троє вінничанок віддали шахраям близько 150 тис. грн.

З початку року на до поліції надійшли 292 заяви від мешканців області та обласного центру про вчинення відносно них шахрайських дій, четверта частина з них – розкрита.Переглядів: 1431
Поширень: 0