1. Порушень ПДР – 692 ( з них грубих – 479), з початку року – 77666
  2. Затримання нетверезих водіїв: за добу - 33, з початку року – 5066
  3. Найчастіше водії скоюють порушення: - за добу – перевищення швидкості - 105;
  4. Інспектори запобігли аварійним ситуаціям, які могли призвести до ДТП: - за добу – 5, З початку року – 173
  5. Невиконання ПДР пішоходами : - за добу – 27,з початку року – 8549
  6. ДТП з матеріальними втратами: - за добу - 2, - з початку року – 467
  7. Поставлено за добу транспортних засобів на арешт майданчик автомобілів та мототранспорту – 27

КАЛИНІВСЬКИЙ РВ ГУМВС
26 КВІТНЯ О 13:20 ГОД. НА АВТОШЛЯХУ КАЛИНІВКА-ТУРБІВ БІЛЯ С.РІВНИННЕ ВОДІЙ АВТОМОБІЛЯ «ГАЗ-53», ЩО НАЛЕЖИТЬ ПСП "УКРАЇНА" С.ВІЛЬХОВКА , 1949 Р.Н., ЖИТЕЛЬ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ГОРОХНІВСЬКОГО РАЙОНУ С.ВІЛЬХОВКА, НЕ СПРАВИВСЯ З КЕРУВАННЯМ, З"ЇХАВ В КЮВЕТ ТА ПЕРЕКИНУВСЯ. ВНАСЛІДОК ДТП, ВОДІЙ ОТРИМАВ ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ У ВИГЛЯДІ ЗАКРИТОЇ ЧЕРЕПНО-МОЗКОВОЇ ТРАВМИ, СТРУСУ ГОЛОВНОГО МОЗГУ, ЗАБІЙНОЇ СКАЛЬПОВАНОЇ РАНИ ТІМ"ЯНОЇ ДІЛЯНКИ ГОЛОВИ І ГОСПІТАЛІЗОВАНИЙ В ТРАВМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ КАЛИНІВСЬКОЇ ЦРЛ. ВОДІЙ ТВЕРЕЗИЙ.

БАРСЬКИЙ РВ ГУМВС
26 КВІТНЯ О 20:20 ГОД. ПІД ЧАС НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПО НАГЛЯДУ ЗА ПОРУШЕННЯМ ДОРОЖНЬОГО РУХУ, ПРАЦІВНИКАМИ ІДПС РОТИ ДПС М.ВІННИЦІ, В С.ГАЙОВЕ БУЛО ЗУПИНЕНО ВОДІЯ , 1960 Р.Н., НЕПРАЦЮЮЧОГО, МІСЦЕВОГО ЖИТЕЛЯ, ЯКИЙ КЕРУВАВ МОТОРОЛЕРОМ "ХОНДА". ПРИ ПЕРЕВІРЦІ ДОКУМЕНТІВ ТА ОГЛЯДУ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ У НЬОГО БУЛО ВИЯВЛЕНО ТА ВИЛУЧЕНО 12 ГРАМ МАРІХУАНИ, ЯКУ ВІН ЗБЕРІГАВ ДЛЯ ВЛАСНИХ ПОТРЕБ (БЕЗ МЕТИ ЗБУТУ). В ДІЯХ ГРОМАДЯНИНА ВБАЧАЮТЬСЯ ОЗНАКИ ЗЛОЧИНУ ПЕРЕДБАЧЕНОГО СТ. 309 КК УКРАЇНИ. ЗЛОВМИСНИК ЗАТРИМАНИЙ В РВ, ДАКТИЛОСКОПОВАНИЙ ТА СФОТОГРАФОВАНИЙ.

ВІННИЦЬКИЙ РВ ГУМВС
26 КВІТНЯ О 19 ГОД. ПІД ЧАС ВІДПРАЦЮВАННЯ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ, ПРАЦІВНИКАМИ ДАІ ТА СБНОН, НА ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ШОСЕ В С.ЯКУШИНЦІ БУВ ЗАТРИМАНИЙ ЖИТЕЛЬ М.ВІННИЦЯ, 1988 Р.Н., У ЯКОГО БУЛО ВИЯВЛЕНО ТА ВИЛУЧЕНО 10 ГРАМ МАРІХУАНИ, ЯКУ ОСТАНІЙ ЗБЕРІГАВ ДЛЯ ВЛАСНИХ ПОТРЕБ. ВКАЗАНУ РЕЧОВИНУ НАПРАВЛЕНО В НДЕКЦ ПРИ ГУМВС НА ДОСЛІДЖЕННЯ. ОСОБУ ДАКТИЛОСКОПІЙОВАНО, СФОТОГРАФОВАНО, ВІДПУШЕНО ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ.

ЖМЕРИНСЬКИЙ РВ ГУМВС
26 КВІТНЯ О 23.30 ГОД. ПІД ЧАС ВІДПРАЦЮВАННЯ М.ЖМЕРИНКА, СПІВРОБІТНИКАМИ РОТИ ІДПС М. ВІННИЦІ, БУЛО ЗУПИНЕНО АВТОМОБІЛЬ "ВАЗ 21063" ПІД КЕРУВАННЯМ ЖИТЕЛЯ М. ЖМЕРИНКА, 1989 Р.Н., ДЕ ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ ДОКУМЕНТІВ БУЛО ВИЯВЛЕНО ТА ВИЛУЧЕНО ТАЛОН ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ОГЛЯДУ НА 2011 Р. З ЯВНИМИ ОЗНАКАМИ ПІДРОБКИ. ПРОВОДИТЬСЯ ПЕРЕВІРКА.

ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ РВ ГУМВС
26 КВІТНЯ О 16:35 ГОД. ПІД ЧАС НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ПО НАГЛЯДУ ЗА ДОРОЖНІМ РУХОМ, ПРАЦІВНИКАМИ ВДАІ, В М.ПОГРЕБИЩЕ БУЛО ЗУПИНЕНО АВТОМОБІЛЬ «ЗАЗ 968 М», ТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ , ЯКИЙ НАЛЕЖИТЬ ЖИТЕЛЮ М. ВІННИЦІ, 1951 Р.Н , ЯКИМ КЕРУВАВ ЖИТЕЛЬ М. ПОГРЕБИЩЕ, 1958 Р.Н., БЕЗ ПІДСТВАВ НА ПРАВО КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ ТА ТАЛОНУ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ДТО. ПРИ ЗВІРЦІ НОМЕРНИХ АГРЕГАТІВ БУЛО ВСТАНОВЛЕНО, ЩО НОМЕР КУЗОВА ДАНОГО ТЗ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗАПИСУ В РЕЄСТРАЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ . З ПОЯСНЕНЬ ВОДІЯ БУЛО ВСТАНОВЛЕНО, ЩО ПЕРЕДНЮ ПАНЕЛЬ АВТОМОБІЛЯ З НАНЕСЕНИМ НА НІЙ НОМЕРОМ КУЗОВА БУЛО ПЕРЕВАРЕНО ВЛАСНИКОМ ТЗ. ПРОВОДИТЬСЯ ПЕРЕВІРКА.

ЖМЕРИНСЬКИЙ РВ ГУМВС
26 КВІТНЯ О 16.30 ГОД. В РВ З ТОВ "ЮНІК" М.ЖМЕРИНКА НАДІЙШЛО ВІДНОШЕННЯ ПРО ТЕ, ЩО 25 КВІТНЯ БЛИЗЬКО 12 ГОД. ГОЛОВНИЙ МЕХАНІК ПІДПРИЄМСТВА ТОВ "АЛКОСТАНДАРТ" , 1955 Р.Н., МІСЦЕВИЙ ЖИТЕЛЬ, ЗЛОВЖИВАЮЧИ ДОВІРОЮ, ШАХРАЙСЬКИМ ШЛЯХОМ ЗАВОЛОДІВ НАПІВПРИЧЕПОМ , ЯКИЙ НАЛЕЖИТЬ ВИЩЕНАЗВАНОМУ ТОВАРИСТВУ. ПРОВОДИТЬСЯ ПЕРЕВІРКА.

 

БАРСЬКИЙ РВ ГУМВС
26 КВІТНЯ О 10:50 ГОД. В РВ ПО ТЕЛЕФОНУ СПЕЦЛІНІЇ "102" НАДІЙШЛО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ТЕ, ЩО В М.БАР ПО ВУЛ. Л. УКРАЇНКИ В СЕРЕДИНІ ГАРАЖА БІЛЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ ЛІКАРНІ У ВЛАСНОМУ АВТОМОБІЛІ "АУДІ-80" ВИЯВЛЕНО ТРУП МІСЦЕВОГО ЖИТЕЛЯ, 1977 Р.Н.,. В ХОДІ ПЕРЕВІРКИ ВСТАНОВЛЕНО, ЩО СМЕРТЬ ОСТАННЬОГО НАСТУПИЛА ВНАСЛІДОК ОТРУЄННЯ ЧАДНИМ ГАЗОМ В РЕЗУЛЬТАТІ ДОВГОТРИВАЛОЇ РОБОТИ ДВИГУНА АВТОМОБІЛЯ У ЗАКРИТОМУ ПРИМІЩЕННІ. ТРУП БЕЗ ОЗНАК НАСИЛЬНИЦЬКОЇ СМЕРТІ НАПРАВЛЕНО НА СМЕ.


Переглядів: 2533
Поширень: 0