На нараді, яка проходила сьогодні і організована головним управлінням з питань внутрішньої політики, у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації розглядались два основних питання. Перше – це ліцензування та переліцензування редакцій радіомовлення, друге – фінансово-господарське забезпечення редакцій.

За словами Вадима Мазурика, вперше за останніх 8 років Національна Рада за короткий час, лише двома своїми рішеннями продовжила ліцензію на мовлення восьми районам області. Але поряд з таким позитивом є й проблеми. В області є кілька радіокомпаній, що не виконують ст.12 Закону України «Про телебачення та радіомовлення», а саме - не виключили зі складу засновників районні адміністрації. Ця проблема піднімається в області вже досить тривалий час. Але й це ще не така складна ситуація як та, що склалась в Козятинському та Хмільницькому районах. Адже саме тут НРКУ (Національна радіокомпанія України) не транслюється, а місцеві районні редакції не можуть заповнювати весь ефірний простір. Тому протягом тривалого часу радіомовлення в цих районах було відсутнє.

Окремим питанням і досить проблемним є фінансова підтримка редакцій. В усіх районах спостерігається різний підхід керівників районів до безпосереднього функціонування радіо. Нажаль, багато з них не розуміють доцільності існування радіомовлення як такого, що несе слухачеві живий звук, живу інформацію про життєдіяльність району. Тому й і фінансова підтримка з місцевих бюджетів достатньо різниться.

Загалом, зустріч пройшла жваво і ефективно. Надано відповідні консультації, розглянуто ряд проблемних питань, вирішення яких в подальшому забезпечить ефективну роботу радійників.

Фото з сайту www.20minut.ua


Переглядів: 2512
Поширень: 0