Працівники управління карного розшуку обласного главку поліції розшукали 14-річну дівчину з Волинської області, яка два тижні тому пішла з дому і зв’язок з нею був втрачений. Зниклу дівчину оперативники знайшли у м. Вінниці у гуртожитку, де мешкає її товариш.

Як розповів начальник управління карного розшуку обласної поліції Вінниччини Андрій Дамзін, до поліції надійшло орієнтування від колег з Волинської області про зникнення 14-річної жительки с. Смолява Горохівського району. В ніч на 21 травня дівчина пішла з дому та не повернулась. Востаннє її бачили у Луцьку. Вжитими оперативними та розшуковими заходами 7 червня у Староміському мікрорайоні м. Вінниці оперативники знайшли неповнолітню втікачку. Як з’ясувалося, весь цей час вона знаходилась у гуртожитку в свого знайомого, з яким вона познайомилась у соцмережі.

14-річну дівчину з Волині, яку розшукували два тижні, знайшли у вінницькому гуртожитку у її товариша

Як розповіла дівчина, на втечу вона наважилась через непорозуміння з батьками і додому повертатися не хоче. Неповнолітня каже, що батьки її змушують робити усю роботу по господарству та доглядати за молодшими братом та сестрою, а самі зловживають алкоголем.

Працівники ювенальної превенції пояснили дівчині про негативні наслідки, до яких може призвести її поведінка, та передали колегам з Волинської області.Переглядів: 1590
Поширень: 0