6 червня в ході проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» на присадибній ділянці 31-річної жінки у с. Вінницькі Хутори поліцейські вилучили 365 стебел конопель.

Як розповів начальник Вінницького відділення поліції Олександр Яворський, в ході проведення санкціонованого обшуку на території господарства 31-річної жінки поліцейські виявили теплицю з насадженнями нарковмісних рослин, а також горщики з розсадою.

В селі Віннницькі Хутори виявили "плантацію" конопель

Зі слів правопорушниці, заборонені рослини вона вирощувала для власного вживання.

В діях правопорушниці вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст. 310 (незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Жінці загрожує до 7 років позбавлення волі.

В селі Віннницькі Хутори виявили "плантацію" конопель

З метою виявлення і знищення незаконних посівів снодійного маку і конопель, перекриття каналів надходження наркотичних засобів до споживачів, виявлення і притягнення до кримінальної відповідальності причетних до цього осіб, з 1 червня по 27 вересня на території країни організовано проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак».Переглядів: 1485
Поширень: 0