Молоді люди часто замислюються у який краще вищий навчальний заклад вступити, особливо, коли мають схильності до військової служби. В Україні існує багато вищих військових навчальних закладів Міністерства Оборони України. Серед них належне місце займає Військова академія міста Одеси.

Військова академія міста Одеси – це сучасний військовий навчальний заклад, який має глибокі історичні традиції та більш ніж вікову історію і здійснює підготовку військових фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалаврами» та «магістр» для Збройних Сил України. У Військовій академії зосереджено потужний науково-педагогічний потенціал. Академія має сучасну навчально-матеріальну базу, основу якої складають класи і лабораторії академії, оснащені необхідним навчальним і лабораторним обладнанням.

Під час навчання у військовій академії курсанти:

  • оволодівають майстерністю рукопашного бою за бойовою армійською системою БАРС;
  • поглиблено вивчають іноземну мову з подальшою практикою провідних навчальних закладах світу.

Також вони отримують:

  • посвідчення інструктора з повітрянодесантної підготовки;
  • посвідчення водія категорії С;
  • кваліфікацію механіка-водія 3 класу БМП для підрозділів військової розвідки.

Курсанти академії проживають у сучасно обладнаних казармах на території навчального закладу. Протягом навчання курсанти забезпечуються військовою формою, триразовим харчуванням та виплатою стипендії усім без винятку.

Випускники одеської військової школи проявляють мужність і героїзм при виконанні службових обов’язків щодо захисту територіальної цілісності нашої держави на сході країни.

Якщо Ви виявили бажання вступити на навчання у Військову академію міста Одеси, то Ви особисто маєте подати заяву до районного (міського) військового комісаріату за місцем реєстрації.

У заяві вказується: прізвище, ім’я, по батькові, рік, місяць і день народження, поштовий індекс, адреса місця проживання, контактний телефон, обраний напрям підготовки та перелік конкурсних предметів, з яких вступник зареєструвався для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (якщо така реєстрація була).

До заяви додаються: автобіографія, копія документа державного зразка про повну загальну середню освіту, на основі якого здійснюється вступ, і додатки до нього, шість кольорових фотокарток розміром 3×4 см, копії документів, які встановлюють право на пільги при вступі до ВВНЗ, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, два поштових конверти з марками і заповненими особисто адресою проживання та адресою районного (міського) військового комісаріату, де вступник перебуває на військовому обліку та копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України), військовий квиток або посвідчення про прописку.

Прийом до ВВНЗ здійснюється за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних загальноосвітніх предметів:

  • математика
  • українська мова та література
  • фізика або історія або іноземна мова

За детальною інформацією звертайтеся до військового комісаріату за місцем реєстрації, де Вам наддадуть вичерпну інформацію, або у вищий військовий навчальний заклад.Переглядів: 1221
Поширень: 0