Концерн Поділля

Мешканець села Ведмеже Вушко, що на Вінничині, Микола Стріхар став переможцем чергового суботнього розіграшу лотереї «ХТО ТАМ» від оператора державних лотерей «М.СЛ.». Микола Володимирович став щасливим власником головного призу лотереї – квартири (грошовий еквівалент – 270 000 грн.)

«Я ніколи не вірив, що здатний щось виграти, і тепер не можу прийти до тями. Як же це сталося? І за що мені така удача?», - ділиться враженнями приголомшений гравець.

Пан Микола зізнається, що грає зрідка, для власного задоволення, не особливо розраховуючи на значний виграш. Та все ж таки цього разу доля зробила саме його своїм обранцем.

Микола Володимирович – звичайний сільський робітник, виховує двох улюблених доньок – 14-річну Наталку та 6-річну Євгенію.

Переможець остаточно не визначився, як саме бажає отримати свій виграш – квартирою чи грошима, проте схиляється в бік грошей. На запитання, як витратить виграну суму, розсудливо відповідає, що значну частину коштів покладе в банк на депозит. Решту витратить на допомогу дітям, зробить ремонт та придбає нові меблі.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» бажає переможцеві міцного здоров’я та благополуччя, а решті гравців зичить віри у власну вдачу та дедалі більше виграшів!


Переглядів: 2738
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр