На сьогоднішній день найбільш активно долучаються до конкурсу ОСББ. Втім, є і приклади активних мешканців, будинки яких обслуговуються ЖЕКами, і які також подають заявки на участь у конкурсі. Усі бажаючі можуть подати документи до 15 серпня. Після цього представники управління будуть перевіряти відповідність поданих матеріалів до реального стану багатоповерхівок та прибудинкової території. Переможці ж стануть відомі всередині вересня.

Конкурс серед багатоповерхівок «Житловий комплекс зразкового утримання»у Вінниці проводиться другий рік поспіль. У ньому може взяти участь будь-яка житлово-експлуатаційна організація, мешканці багатоповерхівок або ж ОСББ, які забезпечують утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Цьогоріч у конкурсі номінацію «Будинок зразкового утримання» розділено на дві - будинки до 1985 року забудови та від 1986 року забудови. Також майже утричі збільшено призовий фонд конкурсу. Так, за результатами конкурсу кращі будинки отримають за перше, друге та третє місця відповідно по десять, сім та чотири тисячі гривень. Найкращі прибудинкові території та найкращі під\'їзди - відповідно по шість, чотири та дві тисячі гривень.

За умовами конкурсу усі бажаючі до 15 серпня 2010 року повинні надати заявки на участь у вигляді довідкових матеріалів до управління житлового господарства Вінницької міської ради. Інформація повинна містити назву номінації, на яку претендує учасник; адресу будинку та рік прийняття його в експлуатацію, кількість житлових та нежитлових приміщень. Також до переліку документів слід додати 10 фотографій, які відповідають умовам відповідної номінації. Після опрацювання та розгляду поданих документів вирішується питання про допуск або ж відхилення заявки на участь у конкурсі.

З 15 серпня по 5 вересня працівники управління житлового господарства будуть оглядати ті будинки, які братимуть участь у конкурсі. Якщо усі подані матеріали відповідають реальному стану багатоповерхівок та прибудинкової території, то вони будуть допущені до конкурсу.

«На сьогоднішній день взяти участь у конкурсі виявили бажання мешканці близько десяти багатоповерхівок. Вони власним коштом ремонтували під\'їзди, висаджували квіти на клумбах, чистили розфарбовані стіни та цоколі, - розповідає заступник начальника управління житлового господарства Роман Фурман. - Здебільшого заявки на участь у конкурсі подають об\'єднання співвласників багатоквартирних будинків, але є активні мешканці, які також хочуть залучити додаткові кошти на вирішення загальних проблем своїх будинків, взявши участь у конкурсі».

З 5 по 10 вересня усі подані матеріали буде розглядати комісія та визначатиме переможців та призерів конкурсу. До її складу входять представники санітарно-епідеміологічної та пожежної служб, начальники ЖЕКів, голови ОСББ та представники органів місцевого самоврядування.

З більш детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті Вінницької міської ради http://www.vmr.gov.ua в розділі «Оголошення/Конкурси та аукціони» або ж за телефонами 59-53-09, 59-51-36.


Переглядів: 2509
Поширень: 0