Відкриття ТК Барбара

Цьогоріч уже чимало мешканців багатоповерхівок скористались можливістю відремонтувати дахи своїх будинків, внутрішньо будинкові мережі та панельні стики шляхом співфінансування робіт. На сьогоднішній день уже здійснено капітальні ремонти дахів у дев\'яти багатоповерхівках, міжпанельні стики - у семи будинках, а також мережі водогону, опалення та каналізації чотирьох будинків та інші роботи. На усі ці потреби з міського бюджету було виділено більш ніж півтора мільйони гривень, мешканці витратили на капремонти 100 тисяч гривень.

Застарілість житлового фонду українських міст - одна з проблем, яку неможливо вирішити одним днем чи роком. Не зважаючи на те, що власниками багатоповерхівок є самі мешканці і повинні власним коштом здійснювати усі ремонтні роботи (квартири усі приватизовані, а мешканці є повноправним володарями території загального користування), міська влада пішла назустріч вінничанам і запропонувала долучитись до співфінансування капітальних ремонтів. При цьому міська казна бере на себе 70% витрат, решта - за рахунок мешканців, які хочуть швидко і надовго забути про проблеми своїх будинків.

Найбільш активні вінничани, дізнавшись про таку можливість, уже встигли усунути причини своїх нарікань на аварійний стан будинків. М\'які покрівлі оновлено у багатоповерхівках з адресами вул. 600-річчя,72, 600-річчя,12, Квятека,41, Збишка,9а, Келецька,103, Космонавтів,13, Заболотного,31. Шиферні дахи капітально відремонтовано в будинках по вулицях Київська,156 та Інтернаціоналістів,3. Окрім цього капітальні роботи проводились на міжпанельних стиках. Усунені проблеми у багатоповерхівках за адресами Пирогова,59а, Свердлова 174, 50-річчя Перемоги,6, просп. Юності,23, пров. К.Маркса,19а, вул. Літвіненка,40, просп. Юності,19.

Окрім цього з допомогою співфінансування відремонтовано внутрішньо будинкові мережі водопостачання, каналізації та тепломережі в будинках з адресами вул. Островського,62, Фрунзе,43, Ленінградська,35, 1-ий Київський провулок, 59.


Переглядів: 2769
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр