В студії Вінницької філії Укртелекому були присутні начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, інші представники управління та ректори і директори вищих навчальних закладів.

У вступному слові Дмитро Табачник відзначив, що в цьому році планується збільшення кількості студентів на 20 % у порівняні з минулим роком. «Відповідно до плану державного замовлення на бюджетну форму навчання можуть вступити 83,5 тисячі осіб для здобуття освіти за програмою молодший спеціаліст, що на 25 % більше ніж у 2009 р. На навчання для отримання диплому бакалавра планується прийняти 132 тис. студентів,» - відзначив міністр.

Очільник Міністерства звернув увагу керівників ВНЗ на створення найсприятливіших умов, як для абітурієнтів та їх батьків, так і для самих членів прийомних комісій.

«Приємно відзначити, що за результатами діяльності спостерігачів різних громадських організацій, міністерству були надані незначні зауваження на кшталт того, що в одному з ВНЗ відбувається затримка прийому документів. Знакове також те, що відсутній жоден сигнал щодо факту схиляння до хабарництва,» - зазначив Дмитро Табачник.

По закінченню наради начальник управління освіти і науки облдержадміністрації подякував керівникам вищих навчальних закладів за організований початок прийому документів у абітурієнтів.

Додаткова інформація:

в області працює обласний громадський оперативний штаб „Вступна кампанія 2010 р.” за номером телефону- (0432) 35-10-98.
«Гаряча лінія» Міністерства освіти і науки – (044) 486 28-49.


Переглядів: 2801
Поширень: 0