Програма «Перший крок до успіху» започаткована у 2006 році Українським жіночим фондом, Українським освітнім центром реформ, Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї», а також благодійними фондами «Приятелі дітей – Україна» та «Приятелі дітей – США».

Мета програми – підвищення активної життєвої позиції дівчат - лідерок, залучення дівчат до активної участі у житті своїх громад і України в цілому. Щороку, активні, цілеспрямовані дівчата з різних куточків України беруть участь у конкурсі та стають учасницями програми «Перший крок до успіху», для яких вона відкриває безліч різноманітних можливостей для досягнення успіху.

За роки існування програми відбулося багато цікавих та значущих подій. Серед яких: традиційні зустрічі переможниць конкурсу з Головою Наглядової Ради МБФ «Україна 3000» Катериною Ющенко, авторкою популярних програм, народним депутатом України Ольгою Герасим’юк, акторкою Наталею Сумською, керівником Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента Ларисою Мудрак, танцівницею Оленою Шоптенко та іншими відомими й успішними жінками України. Досвід, досягнення та особисті рекорди жінок надихають і підтримують багатьох молодих амбіційних дівчат.

Учасниці програми знайомляться з роботою провідних вітчизняних та іноземних організацій, мають можливість дізнатися в чому секрет успіху цих компаній. Вони беруть участь у тренінгах з розвитку лідерського потенціалу, ґендерної чуйності, написання проектів. Під час зустрічей та на форумі «Перший крок до успіху» між дівчатами відбувається обмін цікавими ідеями, досвідом та народжуються нові спільні проекти.

Крім того, молоді лідерки мають можливість отримати фінансування від Українського Жіночого Фонду у вигляді міні-грантів для реалізації своїх задумів. Це перша серйозна та відповідальна спроба дівчат проявити свій лідерський потенціал, організувати команду та разом з нею принести позитивні зміни у свої громади. Ми можемо пишатися дівчатами, які створили власні громадські організації, реалізували проекти спрямовані на підтримку ґендерної рівності, покращення екологічної ситуації, допомогу дітям-сиротам, боротьбу з домашнім та дитячим насильством та багато інших.

Особливістю програми є постійна підтримка дівчат, які стали її учасницями в попередні роки. Це і інформаційна інтернет-розсилка, і запрошення до участі у різноманітних заходах, таких як Євразійський Регіональний саміт Всесвітнього Партнерства «Живі голоси», зустріч міжнародних жіночих фондів, і номінування на участь у програмі обміну, що здійснюється Центром «Відкритий Світ» при Бібліотеці Конгресу США, і залучення до реалізації спільних проектів тощо.

Тож в багатьох містах та селищах України є дівчата, які разом з програмою зробили свій перший крок і тепер із впевненістю крокують до успіху.


Переглядів: 2970
Поширень: 0