Вже доброю традицією стало проведення у Вінницькій області благодійної акції «Серце до серця». Досвід попередніх років продемонстрував бажання вінничан допомагати людям із серйозними вадами здоров"я. У минулому році спільними зусиллями громадськості, влади та бізнесу було зібрано близько 275 тисяч гривень. За ці кошти було закуплено 6 пульсоксиметрів та 7 шприцевих інфузійних насосів, які встановлено у відділенні інтенсивної терапії для діагностики та лікування новонароджених дітей Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Але на цьому результаті зупинятись ніхто не збирається. І вже в найближчі тижні планується перевершити минулорічний показник. Адже хворих дітей не стає менше, і більшість з них потребує негайної допомоги.

Мета цьогорічної акції - збір коштів для придбання медичного обладнання у дитячі лікарні області з метою допомоги дітям з різними вадами. Напрямок: спільні зусилля громади, влади і бізнесу спрямовані на допомогу дітям, хворим на цукровий діабет.

У період з 15 квітня по 13 травня 2011 року акція відбуватиметься в загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, підприємствах, організаціях, установах різних форм власності, а також в органах влади. Збір коштів забезпечують волонтери з числа учнівської та студентської молоді. Фінал акції відбуватиметься 14-15 травня 2011 року у всіх районах і містах області.

До проведення акції вже долучився ряд громадських організацій та бізнесових структур. Осторонь не лишилась і Вінницька газета «Голос народу +», яка виступає в ролі медіа партнеру цього важливого заходу.

Закликаємо і Вас не лишитись байдужими, адже благодійна акція «Серце до серця» є некомерційним соціальним проектом. Участь в якому є показником соціальної відповідальності, доброти, турботи та милосердя кожного мешканця Вінницької області.

Контактна особа: Катерина Бартецька - регіональний представник у Вінницькій області Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», тел.(093) 211 42 34

 

Голова комітету з питань свободи слова,преси та інформації Громадської ради при Вінницькій облдержадміністрації Максим Волосевич


Переглядів: 3018
Поширень: 0