"25 вересня питання "бути чи не бути" буде знято з порядку денного УЄФА", - сказав Васюник.

Він зазначив, що за останні місяці Україна провела консолідовану роботу і досягнула значних результатів у підготовці основних об’єктів інфраструктури до Євро-2012. Зокрема, за його словами, за цей час було виведено з кризового стану національний спортивний комплекс Олімпійський.

Васюник також повідомив, що 15 жовтня буде представлений проект реконструкції стадіону і буде названа її остаточна вартість.

Віце-прем’єр додав, що на сьогодні з 6-ти стадіонів, необхідних для проведення Євро-2012, лише один залишається у зоні високого ризику.

Говорячи про стан підготовки аеропортів, Васюник зазначив, що план підготовки до європейської футбольної першості 2012 року дає впевненість у тому, що вони будуть готові вчасно. Зокрема, він повідомив, що нині в аеропортах усіх шести міст, що прийматимуть матчі Євро, ведеться проектування злітних смуг, а в аеропортах Донецька та Львова - проектування терміналів.

Також Васюник зазначив, що на сьогодні ліквідовано дефіцит чотиризіркових готелів у містах-учасниках Євро-2012, але залишається лише дефіцит п’ятизіркових готелів у Донецьку і Харкові.

Крім цього, віце-прем’єр повідомив, що у держбюджеті на наступний рік на будівництво та ремонт комунальних доріг до проведення чемпіонату передбачено виділити 3 млрд. грн.

Президент України Віктор Ющенко у неділю, 14 вересня, взяв участь в урочистій церемонії відкриття футбольного стадіону в Дніпропетровську.


Переглядів: 2397
Поширень: 0