“Повторення кримського сценарію в Харкові, Луганську Донецьку чи Одесі не буде”, - про це народний депутат України Петро Порошенко заявив під час робочої поїздки до Одеської області. Причиною термінового відльоту політика на Південь стала інформація про підготовку сепаратистських мітингів в Одесі 10 -го квітня. За наявною інформацією, в цей день провокатори планували захоплення владних будівель за прикладом дій в Донецьку та Луганську. Петро Порошенко провів нараду з головою обласної державної адміністрації Володимиром Немировським та керівниками силових відомств Одеської області.

“На зустрічах, які відбулися в Одесі з керівництвом області, МВС та СБУ, були чітко визначені кроки з попередження захоплення державних органів влади та будь-яких сепаратистських дій. Треба не дозволити псевдотуристам дестабілізувати ситуацію. Вони мають понести покарання за свої провокаторські дії. Цього ж ми вимагаємо в Донецьку, в Луганську, в Харкові і по всій Україні”, - зауважив Петро Порошенко. Він додав, що сьогодні - це є головним завданням для правоохоронців.

За словами Петра Порошенка, півтора місяці після подій на Майдані – це достатній час для того, щоб зібрати правоохоронні органи та спецслужби в єдиний кулак, який здатний завдавати нищівного удару по тих, хто зазіхає на територіальну цілісність України.

“До організації та фінансування сепаратистських заворушень причетні і деякі лідери Партії регіонів, котрі знайшли собі місце в російському сценарії розколу України. Дестабілізація на Сході, загроза зриву президентських виборів принаймні в частині областей є елементом цього сценарію”, - наголосив Петро Порошенко.

Під час робочої поїздки Петро Порошенко поспілкувався з курсантами нахімовцями, які напередодні прибули з Севастополя. А також ознайомився з умовами проживання українських військовослужбовців, передислокованих з АР Крим для подальшого проходження служби на материковій частині України.Переглядів: 3471
Поширень: 0