Концерн Поділля

Комуністичну партію України можуть заборонити за причетність до сепаратизму. Про таке бажання заявив спікер Верховної Ради Олександр Турчинов.

До цього Турчинова спонукав виступ лідера КПУ Петра Симомоненко, який звинуватив владу в організації різанини в Одесі, порівнявши її з інквізицією, обізвав правоохоронців з західних областей і Нацгвардію "головорізами" і заявив, що вони нібито розстріляли "мирну демонстрацію в Маріуполі". У відповідь спікер попросив вимкнути мікрофон Симоненка і заявив, що позбавляє його слова, а самого Симоненка назвав брехуном, «який повторює брехню і пропаганду російських ЗМІ».

«В Маріуполі злочинці-терористи напали на управління внутрішніх справ, вбивали міліціонерів і саме їх захистила рота десантників!» - пояснив спікер ВР.

Олександр Турчинов збирається вимагати заборони КПУ на підставі доказів її сепаратистської діяльності.

«Я буду звертатися до Міністерства юстиції, є дуже багато матеріалів щодо співучасті Комуністичної партії в організації терористичної і сепаратистської діяльності. Просив би Міністерство юстиції розглянути це питання й за наявності доказів подати до суду матеріали щодо заборони Компартії України», - сказав в.о. президента.Переглядів: 2283
Поширень: 0

Pay.vn.ua