Військові дії в зоні конфлікту

Сьогодні в результаті успішної операції українські війська звільнили від терористів місто Сєверодонецьк Луганської області. Над містом майорить український прапор. В ході операції наші військові звільнили 4-х заручників, які знаходилися у полоні близько місяця. На одному з об’єктів силовики виявили тіла 2-х громадян, яких залишаючи місто розстріляли терористи. Наразі в Сєверодонецьку сили АТО займаються обстеженням будівель і шляхів на предмет їхнього можливого мінування.

У ці хвилини триває бій за звільнення Лисичанська. Щоб не потрапити в повне оточення бандформування з боями та великими втратами поспіхом залишають місто.

Ситуація на кордоні

Продовжуються обстріли українських підрозділів на кордоні. Сьогодні вогонь з танків та БТР-ів вівся неподалік населених пунктів Дмитрівка та Маринівка. Атаки ворога відбито.

Росіяни продовжують зосереджувати війська безпосередньо на кордоні. Так, сьогодні біля населеного пункту Петрівка, що на Луганщині на відстані в 200 м від лінії кордону на території РФ, було виявлено 3 БТРи РФ та близько 40 російських військовослужбовців.

На ділянці «Вовчанськ» прикордонний наряд виявив на території РФ установку «Град» в похідному стані на відстані 200 метрів від кордону з Україною.

Ситуація в населених пунктах зони конфлікту

Зранку ми повідомляли, що, відступаючи, терористи мінують мости під Сєвєродонецьком. Сьогодні один з мостів між Сєверодонецьком та Рубіжним було підірвано.

Учора у Луганську терористи викрали 9 студентів, громадян Федеративної республіки Нігерія. Російські найманці утримують іноземців в захопленій будівлі СБУ. Родичі викрадених мають намір звернутися до Посольства Нігерії в Україні з метою вирішення питання визволення заручників.

У звільнених від терористів українських містах відновлюється зв’язок. Нещодавно було відновлено телефонний зв’язок та доступ до інтернету у населених пунктах: Краматорськ, Красноармійськ, Мар’їнка, Слов’янськ, Селідове, Добропілля, Димитрове, Святогірськ, Красний Лиман, Велика Новосілка, Олександрівка, Новий Світ, Дружківка. Також було відновлено міжнародний та міжміський телефонний зв’язок у Олександрівці, районних центрах Горлівки та Добропілля.

Сьогодні вночі співробітники СБУ затримали групу диверсантів з 5-х чоловік, які готували терористичні акти на території Одеської області. В їхньому арсеналі виявлено саморобні вибухові пристрої, які російські найманці збиралися застосувати в місцях масових скупчень громадян. Встановлено, що вони вже підірвали кілька відділень банків в Одесі та планували підірвати будівлі військових комісаріатів.Переглядів: 3856
Поширень: 0