ВАТ «ЛУКОЙЛ» і австрійська компанія AMIC Energy Management GmbH (AMIC) досягли принципової домовленості про продаж 100% участі ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», що володіє близько 240 АЗС і 6 нафтобазами на території України. Переговори були проведені за ініціативою австрійської сторони, яка висловила зацікавленість в придбанні активів.

В даний час сторони взаємодіють у рамках процедури належної перевірки активів і ведуть підготовку до підписання договору купівлі-продажу.

За повідомлення компанії "Лукойл", продаж мережі АЗС і нафтобаз в Україні дозволить оптимізувати структуру активів і систему управління збутовою мережею в Східній Європі.

«Враховуючи, що« ЛУКОЙЛ-Україна »входить до п\'ятірки лідерів паливного ринку України за кількістю станцій і обсягом роздрібної реалізації нафтопродуктів, її придбання є стратегічно важливим кроком щодо посилення інвестиційного портфеля AMIC в Центральній і Східній Європі. Я хотів би висловити щиру вдячність нашим партнерам за готовність позитивно розглянути нашу пропозицію про покупку мережі АЗС », - підкреслив д-р Гюнтер Майер, керуючий директор AMIC Energy Management GmbH.Переглядів: 2239
Поширень: 0