Підрозділи Збройних сил України надають допомогу звільненим від терористів містам, відновлюють соціальну інфраструктуру та обстежують території на предмет вибухонебезпечних предметів та речовин.

У Краснодоні бойовики танком розчавили тролейбус

Учора терористи знову обстріляли центральні райони Луганська. У цьому російські найманці традиційно звинувачують українських військових. Також у Донецьку бандити обстріляли житлові квартали та виправну колонію №124, є загиблі і поранені, їх кількість уточнюється. У Краснодоні Луганської області бойовики танком розчавили тролейбус.

Щодня на телефон довіри штабу АТО у місті Маріуполі надходить до 50-ти повідомлень від мешканців Донецької та Луганської областей. У них люди повідомляють про злочини терористів та місця їх дислокації. Окрім цього, мешканці просять відключити російські телеканали, які подають неправдиву інформацію щодо ситуації на Сході України та продовжують активну пропаганду на території Донецької та Луганської областей. Ще раз нагадуємо телефон довіри штабу АТО: 094- 837-18-05.Переглядів: 2459
Поширень: 0