Кабмін доручив перевести з території, підконтрольної бойовикам, всі бюджетні установи, підприємства й організації до 1 грудня.

Про це йдеться в постанові уряду №595 від 7 листопада.

Цією постановою Кабмін затвердив тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню й надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької й Луганської областей.

Відповідно до документа, перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, визначається Кабміном за поданням Служби безпеки України.

Уряд доручив міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, місцевим державним адміністраціям забезпечити до 1 грудня переміщення бюджетних установ, підприємств і організацій з населених пунктів, підконтрольних бойовикам, у населені пункти, на території яких органи держвлада здійснює свої повноваження в повному обсязі.

Також доручено невідкладно проінформувати Міністерство фінансів про зміну місцеперебування бюджетних установ і підприємств.

Крім того, Кабмін доручив міністрам, главам місцевих держадміністрацій і керівникам бюджетних установ забезпечити в місячний строк внесення змін у штатні розклади, кошториси (плани використання бюджетних коштів) і в статути (інші установчі документи) з урахуванням зміни чисельності працівників і наявних умов для здійснення їхніх функцій.

Міненергетики, Мінсоцполітики, Мінрегіонрозвитку, Мінекономіки, Мінфіну, Мінюсту, Донецькій і Луганській облдержадміністраціям доручено підготувати й подати уряду проект закону про визначення механізму врегулювання розрахунків за поставлені й неоплачені енергоносії на тимчасово неконтрольованій території за рахунок коштів, передбачених для виплати пільг і субсидій на цій території.

Як відомо, Кабмін не має наміру виділяти кошти для бюджетних програм на підконтрольних терористам територіях.Переглядів: 2589
Поширень: 0