Вздовж усієї лінії розмежування, в цілому, відмічається виконання Мінських домовленостей. Протягом цієї ночі інтенсивність провокативних обстрілів бойовиками українських позицій значно зменшилась. Разом з тим, продовжуються обстріли позицій підрозділів сил АТО в районі населених пунктів Луганське на Артемівському напрямку, Авдіївка, Опитне, Піски на Донецькому напрямку та Широкіне на Маріупольському напрямку.

За інформацією, яку оприлюднив сьогодні на традиційному щоденному брифінгу речник штабу Антитерористичної операції полковник Андрій Лисенко, бойовики застосовують стрілецьку зброю, міномети, гранатомети. Одного разу був завданий артилерійський удар по н.п. Авдіївка.

Ситуація в зоні проведення АТО станом на 12:30 8 березня

Також незаконні збройні формування активно проводять заходи з бойової підготовки, накопичення ресурсів і відновлення технічної готовності. На Донецькому напрямку спостерігається накопичення військової техніки і терористів, важка техніка залишається у містах Донецьку, Макіївці, Жданівці та Харцизьку.

За минулу добу загинув 1 український військовослужбовець, ще 3 отримали поранення.

Російсько-терористичні війська активізують повітряну розвідку. Загалом за минулу добу зафіксовано політ 18 БПЛА на Луганському, Донецькому, Артемівському, Краматорському та Маріупольському напрямках.

З опівночі до 8 ранку українські прикордонники зафіксували 8 польотів БПЛА на Маріупольському напрямку.

Складною обстановка залишається в населених пунктах, які межують із зоною проведення АТО, через зруйновані та виведені з ладу об’єкти систем життєзабезпечення. Водночас українські рятувальники та комунальні служби безперервно здійснюють аварійно-відновлювальні роботи, що обумовлено досягнутими сприятливими умовами режиму припинення вогню.

Підрозділи української армії посилено тренуються і вдосконалюють свої навички.

На Житомирщині мобілізовані військовослужбовці, які поповнили лави Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, розпочали виконувати стрибки з парашутом із вертольота Мі-8 з висоти 800 метрів без зброї та спорядження.

Підрозділи української армії посилено тренуються і вдосконалюють свої навички

Підрозділи української армії посилено тренуються і вдосконалюють свої навички

Перед виконанням стрибка «крилаті піхотинці» пройшли відповідну теоретичну й практичну підготовки та відпрацювали всі дії на повітряно-десантному комплексі.

 виконували стрибки і жінки-десантниці, які власним прикладом демонстрували впевненість увиконанні поставлених завдань

Заплановано, що протягом визначеного часу усі воїни-десантники, призванні під час чергової хвилі часткової мобілізації, здійснять стрибок з парашутом.

 виконували стрибки і жінки-десантниці, які власним прикладом демонстрували впевненість увиконанні поставлених завдань

Варто зазначити, що виконували стрибки і жінки-десантниці, які власним прикладом демонстрували впевненість увиконанні поставлених завдань.Переглядів: 3272
Поширень: 0