Петро Порошенко провів телефонну розмову з віце-президентом США Джозефом БайденомПетро Порошенко провів телефонну розмову з віце-президентом США Джозефом Байденом, у ході якої були озвучені види додаткової нелетальної військової допомоги Україні.

Проце повідомляє прес-служба Президента України.

"Президент подякував за додаткову нелетальну американську допомогу Україні в галузі безпеки, зокрема дрони, системи зв\'язку, радари для визначення мінометних та артилерійських позицій, прилади нічного бачення та інші засоби загальною вартістю 75 мільйонів доларів, а також 230 військових автомобілів", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє ABCNews з посиланням на АР, США поставить Україні 30 важко броньованих Humvee та 200 звичайних.

США поставить Україні 30 важко броньованих Humvee

Humvee – повноприводний військовий автомобіль, що випускається американською компанією AM General. З часу прийняття на озброєння збройними силами США у 1980-х, на базі Хамві були створені: основний військовий автомобіль, легка вантажівка, автомобіль швидкої допомоги, мобільні РЛС та ЗРК, інженерні та броньовані машини тощо.

Журналіст "Голосу Америки" Мирослава Гонґадзе у "Фейсбуці" написала про безпілотники, які США нададуть Україні, передає Еспресо.TV:Переглядів: 3838
Поширень: 0